dagi dagi komentáře u knih

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Právě dočteno a okamžitě se pouštím do dalšího dílu. To do rána prostě nevydrží :). Miluju Chrisův styl psaní. Za mě díl od dílu lepší!

06.05.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Super! Napínavá až do samého konce.

19.01.2020 5 z 5

Kniholap Kniholap Helen Docherty

Nádherná knížka, veršovaný text i ilustrace. Syn ji vyžaduje číst několikrát denně.

04.01.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Ač jsem zvyklá na kdejaký horor od Kinga, tahle kniha mě v jednom momentu tak vyděsila, že jsem upřímně přemýšlela o tom, zda ji vůbec dočtu :D. Nakonec zvědavost zvítězila a vydržela jsem až do konce. Nebyla z nejhorších, to vůbec ne, ale rozhodně nemám potřebu se k ní kdy znovu vracet.

02.11.2019 3 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Taková Kingovská oddechovka :). Přesně to jsem teď potřebovala. Líbila se mi, dobře se četla, konec nečekaný - dojemný.

02.11.2019 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Moje první kniha od této autorky. Líbila se, jen jsem se ztrácela v postavách (bylo jich dost a navíc, podobná jména). Ale jak vidím, nebyla jsem sama :). Nicméně mě to neodradilo, k autorce se určitě ještě ráda vrátím.

09.03.2019 4 z 5

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Druhá kniha této autorky, kterou jsem přečetla za pár dní (a rozhodně jsem s ní ještě neskončila) - poutavá, udrží v napětí až do samého konce.

16.05.2015

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Třetí knížka Tess Gerritsen, kterou jsem přečetla a opět neměla chybu! Skvěle napsáno, čte se jedna báseň :).

15.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Před malou chvílí jsem dočetla.. Pro mě moc příjemná oddechovka, dobře se četla a těším se na další díl!

06.02.2013 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

nádherná, velmi emotivní knížka na zajímavé, i když hodně smutné téma.. konec jsem nepředpokládala, tak i slza ukápla

05.01.2012 5 z 5