dagi

Za hranice královstvíZa hranice královstvíChris Colfer

Právě dočteno a okamžitě se pouštím do dalšího dílu. To do rána prostě nevydrží :). Miluju Chrisův styl psaní. Za mě díl od dílu lepší!

06.05.2020

Není únikuNení únikuTaylor Adams

Super! Napínavá až do samého konce.

19.01.2020

KniholapKniholapHelen Docherty

Nádherná knížka, veršovaný text i ilustrace. Syn ji vyžaduje číst několikrát denně.

04.01.2020

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Ač jsem zvyklá na kdejaký horor od Kinga, tahle kniha mě v jednom momentu tak vyděsila, že jsem upřímně přemýšlela o tom, zda ji vůbec dočtu :D. Nakonec zvědavost zvítězila a vydržela jsem až do konce. Nebyla z nejhorších, to vůbec ne, ale rozhodně nemám potřebu se k ní kdy znovu vracet.

02.11.2019

PovzneseníPovzneseníStephen King

Taková Kingovská oddechovka :). Přesně to jsem teď potřebovala. Líbila se mi, dobře se četla, konec nečekaný - dojemný.

02.11.2019

KazatelKazatelCamilla Läckberg

Moje první kniha od této autorky. Líbila se, jen jsem se ztrácela v postavách (bylo jich dost a navíc, podobná jména). Ale jak vidím, nebyla jsem sama :). Nicméně mě to neodradilo, k autorce se určitě ještě ráda vrátím.

09.03.2019

HříšniceHříšnicePetra Hammesfahr

Druhá kniha této autorky, kterou jsem přečetla za pár dní (a rozhodně jsem s ní ještě neskončila) - poutavá, udrží v napětí až do samého konce.

16.05.2015

SuvenýrSuvenýrTess Gerritsen

Třetí knížka Tess Gerritsen, kterou jsem přečetla a opět neměla chybu! Skvěle napsáno, čte se jedna báseň :).

15.02.2013

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Před malou chvílí jsem dočetla.. Pro mě moc příjemná oddechovka, dobře se četla a těším se na další díl!

06.02.2013

Je to i můj životJe to i můj životJodi Picoult

nádherná, velmi emotivní knížka na zajímavé, i když hodně smutné téma.. konec jsem nepředpokládala, tak i slza ukápla

05.01.2012