cukrovka cukrovka komentáře u knih

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Příjemná knížka od které jsem se nemohla odtrhnout. Vtipně popsané životní peripetie. Obdivuji humor a nadhled s kterým autorka dokázala vyprávět o ne příliš radostném období svého života.

29.10.2015 5 z 5

Koukám a co nevidím Koukám a co nevidím Ivanka Devátá

Příjemné čtení. Vtipně popsaný obyčejný život.

27.10.2015 4 z 5

Co číhá za humny Co číhá za humny Ivanka Devátá

Příjemné, vtipné čtení.

27.10.2015 4 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Kniha se mi líbila. Byla napínavá od začátku do konce.

24.10.2015 5 z 5

Pokoj milenců Pokoj milenců Steven Carroll

Příběh nebyl špatný, ale kniha se mi špatně četla. Styl autora mě vůbec nezaujal.

22.10.2015 2 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Knihy této autorky mám moc ráda. I tento příběh byl čtivý. Dobrodružství, romantika, tajemství, napětí, vše co vtáhne do děje a nepustí.

18.10.2015 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Příjemné čtení a vtipné dialogy mezi hlavními hrdiny.

15.10.2015 4 z 5

Žhavé stíny Žhavé stíny Jennifer Ambers

Souhlasím s ostatními komentáři, opravdu je to strašná slátanina. Byly tam nesmysly. Prostě hrůza a doufám, že už nikdy nebudu číst něco tak hrozného.

13.10.2015 odpad!

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Nebyla to klasická Monyová, ale moc příjemný příběh. Knížka byla plná optimismu. Ukázala nám proměnu uťápnuté Daniely, která se po sporu se svým otcem postavila životu čelem. S pomocí její babičky se z ní stala sebevědomá žena, která ví, co od života chce.

10.10.2015 5 z 5

Kardinál z Kremlu Kardinál z Kremlu Tom Clancy

Dobrý špionážní román, někdy trochu rozvleklý, ale zajímavý.

10.10.2015 4 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Opět velmi zajímavá zápletka a sympatičtí hrdinové. Zase jsem četla jedním dechem.

05.10.2015 5 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Přečteno za den. K tomu není co dodat. Strhující děj, sympatičtí hlavní hrdinové, dobrodružství a romantika správně namíchané.

03.10.2015 5 z 5

Všichni muži královny Všichni muži královny Linda S. Howington

Opět příjemné čtení. Napětí s romantikou je namícháno tak akorát.

03.10.2015 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Sympatická hlavní hrdinka, která nepanikaří a dokáže si poradit. Příjemné čtení.

30.09.2015 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Trochu mne zklamalo zjištění, že to není poslední díl. Už mi to přijde dost natahované. Ale jinak se mi i tento díl četl jedním dechem. Není to jen erotika.

28.09.2015 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

I druhý díl mě zaujal. Příjemné je prolínání erotiky s detektivní zapletkou. Četla jsem jednim dechem.

28.09.2015 5 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Kniha mě opravdu dost bavila. I když je prezentována jako erotická, rozhodně je tam dost tajemna okolo nalezených deníků a jejich nezvěstné autorky. Už teď se těším na další díl. Doufam, že tam najdu některé odpovědi na tajemství naznačená v tomto prvním díle.

25.09.2015 5 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Opět zajímavá detektivka s romantikou dohromady. Tato autorka mě opravdu zaujala a rozhodně si přečtu ještě další její knihy.

25.09.2015 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Od této autorky je to moje první kniha a opravdu se mi velmi líbila. Velmi zajímavá zápletka, příjemné čtení. Hezky propojená romantika s detektivkou. Určitě si přečtu i další díly této série.

23.09.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Příjemné pokračování aneb jak to bylo dál s Růžovou košilkou a Nabíječem. Nebylo zde tolik vtipu, ale zajímavé vyprávění o sžívání se dvou partnerů.

20.09.2015 4 z 5