cukrovka cukrovka komentáře u knih

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Příjemná romantická oddechovka. Skvělé pokračování série o dalším ze sourozenců z rodiny Bridgertonů. Hyacint byla chytrá a vtipná a Gareth jí skvěle doplňoval.

26.06.2023 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Čtivá romantická knížka s originálním námětem. Skvěle vyvážené trable, romantika a vtip.

21.06.2023 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Posloucháno jako audio kniha. Hodně zajímavé a poučné. Pan Hecl dokáže opravdu zaníceně hovořit o letadlech, létání, ale i lidech kolem letectví.

18.06.2023 5 z 5

Láska na splátky Láska na splátky Sophie Kinsella (p)

Velmi zdlouhavý a nezajímavý začátek. Příběh se začíná trochu rozjíždět až po půlce. Hlavní hrdinka mě rozčilovala svou naivitou a neschopností postavit se svým sourozencům.

17.06.2023 3 z 5

Pokrevní svazky Pokrevní svazky Sidney Sheldon

Čtivá a zajímavá knížka. Napínavé. Hodně možných pachatelů, jen ten závěr je trochu useknutý. Pachatel v závěru odhalen, ale chybělo mi dokončení příběhů ostatních párů.

16.06.2023 4 z 5

Štěstí na dně silné kávy Štěstí na dně silné kávy Agnès Martin-Lugand

Čtivá romantická oddechovka. Takový zajímavý propletenec - jedna žena vychovávající sama dítě a tři muži, kteří ovlivňují její život. Nereálné ale čtivé.

11.06.2023 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Posloucháno jako audiokniha. První knížka od autorky a vůbec jsem nebyla zklamána. Láska a pohled na ni od různých lidí z jedné rodiny. Příběh byl zajímavý, svižný a místy i vtipný.

11.06.2023 5 z 5

Mazlíčci z vlny Mazlíčci z vlny Renée Méry

Hezké a zajímavé návody na háčkované a pletené mazlíčky. Podle jednoho návodu jsem i upletla kočičku. Jen mi nevyhovoval strašně malý rozkreslený návod. Špatně se mi počítalo počet očí i řádků.

06.06.2023 4 z 5

Pusa na špacír Pusa na špacír Josef Fousek

Takové milé oddechové počtení. Knížka plná fejetonů ve kterých se autor zamýšlí nad životem, štěstím, laskavostí, moudrostí, stářím. Vše psáno s lehkostí, nadhledem a vtipem.

04.06.2023 5 z 5

Hlavně ať ti udělá dítě Hlavně ať ti udělá dítě Václav Gruber

Průměrná čtivá oddechovka z českého prostředí. Zajímavé téma, ale příběh klouže pouze po povrchu.

02.06.2023 3 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Z počátku jsem se nemohla moc začíst, ale příběh se postupně rozjel. Přišlo mi trochu nereálné, že by chlap po 10 dnech s milenkou zahodil svůj život s rodinou. Když začala Natty o svého muže bojovat dostal příběh spád a napětí.

29.05.2023 4 z 5

V pravěku bylo blaze člověku V pravěku bylo blaze člověku Jiří Žáček

Na pár stránkách nám autor předkládá příběhy plné humoru a vtipu. Vše doplňují krásné ilustrace. Super knížka pro zvídavé děti.

29.05.2023 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Klasická čtivá červená knihovna. Vše je zde přesně jak má být - sympatičtí hlavní hrdinové, vzájemné jiskření a škádlení i trocha erotiky. Příběh je okořeněn o vážnější téma boje žen za volební právo a vlastnění majetku po svatbě.

24.05.2023 5 z 5

Vodní hrob Vodní hrob Martin Goffa

Taková jednohubka na odpoledne. Velmi čtivé, svižné a zajímavé, tak jak jsem od autora zvyklá.

21.05.2023 4 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Zajímavý příběh, minulost se prolíná se současností a také si užijeme trochu duchařiny. Přišlo mi to ale dost utahané, rozvláčné. A trochu jsem se ztrácela v tom rychlém přepínání časových rovin a vyprávějících.

19.05.2023 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Čtivé pokračování příběhu, jen mi přišlo zbytečné to rozdělení na dvě knihy.

19.05.2023 4 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Opět super čtení od mé oblíbené autorky. Zajímavé, napínavé a samozřejmě romantické. Skvělá oddechovka na deštivý den.

18.05.2023 5 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Čtivé detektivní povídky. Zaujaly zajímavým námětem i závěrem. Jednohubka na jeden večer.

18.05.2023 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Čtivě napsaná romantika, která má zajímavý příběh útočící na naše city. Škoda, že je rozepsán do dvou dílů.

14.05.2023 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Opět příjemné romantické čtení. Předvídatelný děj, tak jak u červené knihovny očekávám a sympatičtí hlavní hrdinové. Oddechovka jak má být.

14.05.2023 4 z 5