V pravěku bylo blaze člověku

V pravěku bylo blaze člověku https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498659/bmid_v-praveku-bylo-blaze-cloveku-yAv-498659.jpg 4 10 6

Je to kniha veskrze humorná hlavně pro toho, kdo už něco ví o našem světě. Například že jsme žili už v pravěku a naši prapředkové Pepan s Madlou měli tolik rozumu, že uměli zařídit, aby člověku bylo blaze a užíval si radostí života. Přesně tuto atmosféru navozují i důvtipné barevné ilustrace Veroniky Balcarové a ukazují, že na počátku vypadal lidský svět jako ráj.... celý text

Janizoun
13.03.2024 3 z 5

Pana Jiřího Žáčka mám v oblibě, knihu jsem dětem s nadšením koupila.
Vzhledově moc pěkná knížka, určitě vtipně, "moderně" napsaná, ale tento pravěk s Pepanem a s Madlou mé děti bohužel moc neoslovil.
Chválíme krásné ilustrace.
Určitě si tato kniha najde mnoho příznivců, kterým se bude víc líbit než nám a budou mít radost, když ji objeví. Proto už putovala za rodiči malých čtenářů do knihobudky.

Alexxxka
30.12.2023 3 z 5

Na mě trošku překombinované ale pro děcka fajn. A ilustrace jsou skvělé

cukrovka
29.05.2023 5 z 5

Na pár stránkách nám autor předkládá příběhy plné humoru a vtipu. Vše doplňují krásné ilustrace. Super knížka pro zvídavé děti.

Iki1
31.03.2023 5 z 5

Žáček umí vždy pohladit po duši. Jemným vtipem a neotřelým humorem, jazykovými obraty i nápady. V této knize navíc v úžasném kontrastu, kdy vynikne ona pohoda, pohodička. K tomu nádherné ilustrace, prostě knížka do ticha či k hlasitému čtení dětem. Ať se poučí.

Damaj
02.10.2022 5 z 5

Malá knížka plná humoru, ale trochu i poučení o tom, jak se žilo v pravěku. Pobaví všechny věkové kategorie.

angelak
23.08.2022 5 z 5

Užasná malá knížečka - pobaví děti i dospělé... krásné ilustrace.

Jiří Žáček
česká, 1945
1983  88%Aprílová škola
2010  91%Krysáci
1996  92%Slabikář
2015  86%Ezopovy Bajky
2007  81%Okurková sezóna

Kniha V pravěku bylo blaze člověku je v