Cometka Cometka komentáře u knih

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Úžasná knížka! Krásná obálka, krásný a čtivý příběh, spousta různých dějů, které ve výsledku mají hodně společného. Těším se na další díl!!

05.07.2019 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Krásná kniha na jedno odpoledne. Trochu zdlouhavý příběh, ale na atraktivitě to neubralo. Konec byl takový přeslazený, ale dalo se to vydržet.

30.06.2019 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Skvělý příběh, romantická linka, lehce krimi a vtip. Tak to má být, příjemná oddychovka. Doporučuji!

28.06.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Knížka se četla dobře a rychle. Dost mi připomínala knihy ze série Vášnivý od Christiny Lauren, protože zde také figuruje parta lidí, co řeší běžné věci. Žádné překvapivé zvraty, prostě klasická oddechovka.

13.06.2019 4 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Ani nevím jak to popsat. Naivní trdlo a rádoby dominant :-) nic proti, ale krom sexu se v knížce prakticky nic neřeší a neděje. Knížka mě nebavila, ale dočetla jsem, protože jsem pořád čekala na něco víc.

01.06.2019 1 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Na autorku jsem narazila "omylem" a příjmně mě překvapila. Krásná knížka - jak přebalem, tak dějem. Vtáhne a nepustí, všechny tři díly přečteny za tři dny, protože.. nedá se jinak. Rozhodně doporučuju přečíst a sama se těším na 4.knihu autorky.

Hate List Hate List Jennifer Brown

Krásná knížka, která překvapí. Na první dobrou mě zaujal obal a anotace. Prvních cca 100 stran mi dalo docela zabrat, ale celek je krásná čtivá knížka. Problém, který autorka načala v knize a reakci na něj z pohledu "hlavní" hrdinky mi přijde dobře zpracovaný a mělo by se o něm mluvit. Za mě - doporučuji.

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

Super pokračování. Skvěle se čte, děj ubíhá a podle mně docela povedená "detektivka" pro mládež :-) Přečteno za den.. ale sakriš, kdy bude další díl??!!

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Kniha mě překvapila. Čekala jsem sladkou YA a.. skvělá zápletka, hlavní postavy nejsou jen dvě, ale vše se "točí" okolo více lidí. Trochu mě štvala Lottie tou svojí naivitou, až jsem si říkala, jestli je to vůbec reálné, ale nakonec.. je jí jen 14.,tj.na naivitu má ještě nárok. Doporučuji a těším se na další díl.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Má druhá kniha autorky a můžu říct, že mě bavila víc jak první díl. Spousta zvratů, politiky smečky, romantiky atd. Paráda, rozhodně můžu doporučit a těším se na další díl.

12.12.2019 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Moc pěkná fantasy, i když mě ke konci trochu zklamala (nějak jsem se nemohla vyznat kdo koho s kým). Jinak vykreslení příběhu super a těším se na další vlkodlačí díly!

27.11.2019 4 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Moje první kniha autorky a jsem docela překvapená. Děj byl lehce překombinovaný, občas asi chyba v překladu,protože jednou bylo Kiryanovi 2000let a pak se Amanda zmíní, že je starý 100 let.. konec byl takový rychlý a ne příliš domyšlený, ale knížka vcelku bavila a děj rychle ubíhal. Jako oddychovku doporučuji.

19.11.2019 4 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Pěkná kniha, bohužel jen ten obsah, obálka je naprostá příšernost. Vážně je potřeba na knihu z filmového prostředí dát popcorn? Příběh jako takový ze začátku dost vázne, ale jak se objeví "napětí", rychle ubíhá a konečne mě začal bavit. Hlavní hrdinka mi zprvu přišla jak namyšlená slepice, ale pak se pěkně rozvinula. Za mě je tohle nejslabší kniha Kasie West.

18.11.2019 3 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Opět klasické Bratrstvo Černé dýky. Jejich příběhy miluju a tohle byl tedy nářez. Lassiter a jeho zlaté polokoule mě budou strašit ještě hodně dlouho a já se těším na další díl. Knížku určitě doporučuji!

10.11.2019 5 z 5

Rozdělené království Rozdělené království Joelle Charbonneau

Ten konec! Vážně? Vážně bude každý díl končit napětím a očekáváním dílu dalšího? Začátek knížky perfektní, prostředek lehce průměrný, ale ke konci a konec.. skvělá knížka! Takže, kdy bude třetí díl?

05.11.2019 5 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

Začátek knihy byl pro mě oříšek, než se člověk prokouše všemi těmi vztahy, je půlka knížky fuč. Ale.. překvapivě mě kniha bavila, hlavní i vedlejší postavy mě vtáhly do děje a konec jsem teda rozhodně nečekala. Teď jdu na druhý díl, jsem zvědavá, jaké bude pokračování. Doporučuji.

04.11.2019 4 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Příběh je moc dobře zpracovaný a trochu předvídatelný. Ničemu to ale nevadilo a knížka mě bavila. Konec byl teda cukrkandl na entou, ale proč ne :-) Hvězdu beru za hroznou obálku, nevím, proč si nakladatelé myslí, že u ženských románů musí být na obálce polonahej chlap. Doporučuji.

02.11.2019 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Upřímně, vůbec nevím, co napsat. Čtyři hvězdy dávám, jen protože autorku miluju. Knížka mě úplně nevtáhla a v příbězích z pohledu "tehdy" jsem se do čtení musela nutit, jak mě nebavily. Akci měly jen kapitoly "teď" a to takovou, že jsem se jich nemohla dočkat. Konec mi přišel takový uspěchaný. Za přečtení určitě stojí, protože problém, který autorka zpracovává, je dost aktuální, ale styl psaní mi tentokrát úplně nesedl.

30.10.2019 4 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

První díl série mě nadchl, o to větší zklamání bylo z tohoto dílu. Autorka mohla problém pěstounství a dětí bez rodičů zpracovat lépe a ne z knihy udělat plytký erotický román. V podstatě jde jen o sex, kdy se na sebe vrhnou div ne na první schůzce a svůj život oba hrdinové rozeberou na několika posledních stránkách. Evie byla bezvadná, na to z jakého prostředí vyšla, tak klobouk dolů. Tak snad příšté lépe.

30.10.2019 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Už fakt nevím, co k téhle sérii napsat. 300stran sexu a souhlasím s uživatelkou pode mnou - někdy je méně více a tady to platí na 100%, scény mě vůbec nebavily a hledala jsem vždy první smysluplnou konverzaci. Škoda nevyužitého potenciálu k nějaké akci v knize. Hlavní hrdinka mi je čím dál víc nesympatická a Miller? Přijde mi, že neví, co chce. Přelouskám třetí díl, ale jen proto, abych se dozvěděla, jestli se dal příběh sepsat jen do jedné knihy a nevycpávat to zbytečným sexem - všichni přece víme už od prvního dílu, že se přitahují až neskutečně :-D

21.10.2019 3 z 5