Keiko.L. Keiko.L. komentáře u knih

Jóga nejen pro holky Jóga nejen pro holky Rachel Brathen

Když jsem si knihu půjčovala byla jsem na ni zvědavá. Jógu miluji a koncept Yoga girl mě velmi zaujal. A jsem nadšená, knihu si chci pořídit abych si do ní mohla dělat poznámky a kdykoli se o ni mohla opřít. Velmi mě povzbudila a ukázala mi cestu. Doslova podtrhla to o co se ve svém životě snažím a po přečtení mi název Jóga nejen pro holky dává smysl, protože pro příběh a postřehy, které kniha obsahuje je opravdu jedno jestli jste žena nebo muž číst může každý.

31.10.2020 5 z 5

Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur Sandor Ellix Katz

Velmi užitečná kniha pokud chcete do vašeho jídelníčku zařadit více fermentovaných potravin. Najdete zde rozmanité druhy těchto potravin, návody jak si je udělat, recepty z nich a i stručnou historii o původu těchto lahůdek. Celá kniha je protkaná příběhem autora. Doporučuji ji i jako zajímavé čtení i pokud se zajímáte o to co jíte.

28.09.2020 5 z 5

Bez lepku - sladké i slané recepty Bez lepku - sladké i slané recepty Lucie Kazdová

Velmi dobrá kuchařka pokud pečete bezlepkově a chcete poradit jak na kynutá těsta. Také je tam moc hezky zpracované vánoční cukrový, a pokud holdujete zákuskům i vy si přijdete na své.

14.07.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Opět silný příběh, který ve mě rozvířil emoce, myšlenky a zanechal ve mě nepopsatelný zážitek.

06.05.2020 5 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Ani druhý díl mně nezklamal. Velmi rychlé a intenzivní čtení.

02.02.2020 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Kniha která zapadla do mého života, tak jako by byla napsaná pro ten čas, kdy ji budu číst, aby podtrhla to zvláštní ve mě.

31.01.2020 5 z 5

Poslouchala jsem audioknihu, a i když je nemám ráda, bylo to velmi příjemné. Byla jsem překvapena jak obrovské pravdy se v ní nacházejí. Je to jedna z těch mála knih, které obsahují životní pravdy a objasňují naše počínání ve světě ve kterém žijeme. Poselstvím této knihy je klid a hluboké uvědomění.

19.12.2019

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Mléko a med je sbírkou básní pro ženy. Básně v ní jsou drsné i něžné jako samotné ženy.

05.11.2019 5 z 5

Jak žít zdravě bez lepku Jak žít zdravě bez lepku Alessio Fasano

Moc pěkně zpracovaná kniha. Rozhodně doporučuji, když řešíte problematiku lepku. Krásně vám vysvětlí co se s vámi vlastně děje.

29.08.2019 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Četla jsem jedním dechem.

29.08.2019 5 z 5

Vše je tak, jak má být Vše je tak, jak má být Louise L. Hay

Kniha mě zaujala tím, že má na svém začátku velmi užitečný test, který vám pomůže určit, kde ve svém životě máte problém a následně vám jej pomůže řešit. Myslím, že tato kniha je velmi dobrá pro začátek, kdy řešíte nějaký zdravotní problém ( ať psychický nebo fyzický) a nevíte si s ním rady. Poskytne vám oporu a možná řešení.

17.07.2019 5 z 5

Meditace kundalini Meditace kundalini Kathryn McCusker

Dlouho jsem hledala způsob jak se uvolnit a chtěla jsem opět cvičit jógu, ale pořád jsem nemohla najít svůj nový začátek, až v téhle knize jsem se našla. Je výborná i pro začátečníky, dobře se s ní pracuje. Najdete v ní klid, cviky které vás navrátí k rovnováze a úchvatné meditace. Opravdu můžu vřele doporučit.

08.07.2019 5 z 5

Zbavte se negativní energie Zbavte se negativní energie Anne Jones

Pokud máte pocit, že vás obklopuje negativní energie, a třeba nemusí být vaše je tato kniha skvělou volbou.

07.07.2019 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Úžasná kniha, a to nejen pro ty kteří se aktivně zajímají o zdravou výživu. Je v ní krásným osobním přístupem vysvětlen zdravý postoj k životu, a jak si poradit s tím, co na nás hrnou média a různé jiné zdroje. Vřele doporučuji všem.

06.07.2019 5 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Krásný příběh, nemůžu se dočkat dalšího dílu. Toto erotické dílo je jiné než ta, kterých je teď kolem hodně. Má jiný rozměr a příběh.

30.06.2019 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Příjemné čtení u kterého se zasmějete a ukáže vám buddhismus v praxi, samozřejmě odlehčeně a z kočičího pohledu.

29.06.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Úžasné drama. Kniha dostála svému názvu v moderní době, ve fiktivním městě ( možná trochu Gotham ) a temná strana byla nádherně vykreslena. Moc jsem si to užila.

08.06.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Příjemná oddechovka a s dobrým koncem :-)

08.06.2019

Vnímání srdcem (Za hranicemi všímavosti – objevte svůj skutečný život) Vnímání srdcem (Za hranicemi všímavosti – objevte svůj skutečný život) Stephen McKenzie

Úžasná motivační kniha. Skvělý rádce do života, zahřeje a pohladí. Moc doporučuji.

08.06.2019 5 z 5

Poslední dny Jacka Sparkse Poslední dny Jacka Sparkse Jason Arnopp

Tenhle příběh mě překvapil, za prvé nebyl vůbec takový jaký jsem čekala, a za druhé jsem ho dočetla a jeho výsledek byl pro mě vlastně moc hezký. Určitě doporučuji knihu neodkládat a dát jí šanci, protože i zahleděnost má své pointy.

08.06.2019