Jóga nejen pro holky

Jóga nejen pro holky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386231/bmid_joga-nejen-pro-holky-LDl-386231.jpg 5 26 10

Kniha jógové lektorky, která denně na svém Instagramu inspiruje více než milion lidí po celém světě. Najdete v ní silný osobní příběh protkaný krásnými fotografiemi a zdravými recepty, a především jógové sestavy pro všechny stupně pokročilosti od začátečníků až po zkušenější jógové nadšence, zaměřené na různé části těla. U složitějších cviků nechybí varianty pro začátečníky či pro ty, jejichž fyzická kondice nedovoluje příliš velké rozsahy pohybů. Otevřete svá srdce, najděte klid a rovnováhu!... celý text

Sport Zdraví
Vydáno: , CPress

Yoga girl

Nyangumi
14.10.2022 3 z 5

Mělo se to jmenovat spíš Jak můj život změnila jóga. Většina knihy se zaobírá autorčiným životopisem do kterého proplétá sebezlepšující mnohdy otřepané rady a fráze. Cvičení pomálu. Přesto nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila a četla se pěkně. Už se k ní ale nevrátím, proto jsem ráda, že jsem si knížku jen půjčila z knihovny a nekoupila.

Chloe12
31.10.2020 5 z 5

Když jsem si knihu půjčovala byla jsem na ni zvědavá. Jógu miluji a koncept Yoga girl mě velmi zaujal. A jsem nadšená, knihu si chci pořídit abych si do ní mohla dělat poznámky a kdykoli se o ni mohla opřít. Velmi mě povzbudila a ukázala mi cestu. Doslova podtrhla to o co se ve svém životě snažím a po přečtení mi název Jóga nejen pro holky dává smysl, protože pro příběh a postřehy, které kniha obsahuje je opravdu jedno jestli jste žena nebo muž číst může každý.

slamenka
14.01.2020

Obsah knížky je skvělý, četla jsem jí ve slovenském překladu, protože ten český nebyl. A možná díky bohu, protože české vydání mě zklamalo. Brožovaná (no ještě budiž) ale ten zavádějící změněný název mě docela naštval.

tinka1974
20.10.2019 5 z 5

pro mě to bylo příjemné čtení o jednom životním příběhu, který dále pokračuje. I tady platí, že život je cesta

josska
29.06.2019 5 z 5

Začínám s jogou a chtěla jsem si i něco o tom přečíst,a tohleto je výborné,,,jak jogové pozice a to kolem a dokola plus recepty moc mě to bavilo...

KuroHaru
16.05.2019 5 z 5

Velice pozitivní a motivující kniha. Možná bych osobně jen uvítala více textu a méně fotek, ale to je detail. Byla jsem z ní přesto nadšená.

bagel
27.02.2019 4 z 5

Nejvíc jsem ocenila motivační věty a popis cviků s fotografiemi. Samotný příběh a recepty byly přídavkem.

petrucha86
18.10.2018 5 z 5

V době podzimního splínu mě čtení doplněné nádhernými fotkami hezky pozitivně naladilo, doporučuji jogínům i ne-jogínům, jen tak, pro lepší náladu.

ji7967
24.09.2018 5 z 5

Příjemná, vlídná a motivující kniha... a to pro všechny, kdo nad jógou přemýšlí, ale fajn i pro život. Přečteno asi za 3 hodiny a zařazuji do své knihovny, protože se k ní ráda brzy vrátím.

nakavusterezou
20.08.2018 5 z 5

Skvělá kniha pro všechny, kdo chtějí s jógou začít ♥

Rachel Brathen
švédská, 1988
2018  92%Jóga nejen pro holky
2015  86%Yoga Girl - Moja cesta
2020  80%Miluj a nechaj odísť

Kniha Jóga nejen pro holky je v