Cher Cher komentáře u knih

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Docela depresivní příběh. Boris mi přišel jako velký zoufalec.

19.07.2019 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělé! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

15.07.2019 5 z 5

Tenhle díl byl o něco lepší než předchozí. Historky byly více pravděpodobné, i když některé části se opakovaly.

01.07.2019 3 z 5

Vtipné to docela bylo. Z občasné přemrštěné nadsázky mi vycházelo, že tatínek je pěkný pitomec. Mám půjčený 2. a 3. díl, ale teď vůbec nevím, jestli se mi to chce číst.

29.06.2019 2 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Pěkná oddechovka ze života.

04.06.2019 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásný příběh, i když smutný a tragický.

21.05.2019 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Zajímavý, občas i velmi smutný, příběh. Ať už to byly vzpomínky na život v Indii, ale i pobyt v koncentračních táborech. Jen mi trochu vadilo to množství postav a prolínání se dějů.

08.05.2019 4 z 5

Borůvky Borůvky Barbara Nesvadbová

Neurazí, nenadchne....

21.04.2019 2 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Další skvělé pokračování historické ságy.

20.04.2019 5 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Opět výborné čtení. Tentokrát tam bylo hodně i o křížových výpravách, ale i to se četlo pěkně.

18.03.2019 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásný vánoční příběh a velmi poučný.

03.03.2019 5 z 5

Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Pomóc! Ta rodina je šílená aneb Vypráskaná famílie Lenka Hornová

Když jsme v kniho-budce sáhla po této knize, netušila jsem, že se tak pobavím. Knížka je malinká, říkala jsem si, že na cestu autobusem to bude skvělé. Nakonec jsem knihu přečetla doma a byla jsem ráda. U některých pasáží jsem se smála tak, že mi tekly slzy.

03.03.2019 4 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Moc krásně napsaná kniha. I když mi popisování života v koncentračním táboře vhánělo slzy do očí, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout.

14.02.2019 5 z 5

Obnažená Paříž Obnažená Paříž Stephen Clarke

Je to takový jiný turistický průvodce. Spíše pro někoho, kdo se chystá žít v Paříži delší dobu.

14.02.2019 3 z 5

Charakter mlčel a mluvilo tělo Charakter mlčel a mluvilo tělo Halina Pawlowská

Trochu jsem toho od knihy čekala více. Nějak mě tento humor úplně neoslovil.

09.02.2019 2 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Skvělé. Velmi vtipné čtení. Moc jsem se pobavila.

17.01.2019 5 z 5

Faktor Merde Faktor Merde Stephen Clarke

Jako vždy Paul West nezklamal :-)

30.12.2018 4 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Když jsem knihu našla v Bibliobusu, tak jsem si vzpomněla na svá maturitní léta. Ze zvědavosti jsem si knihu půjčila. Byla jsem mile překvapena, že je to vlastně velmi krásný příběh.

12.11.2018 4 z 5

Vůně posečené trávy Vůně posečené trávy Ivanka Devátá

Jako obvykle mě knížka od Ivanky Deváté nezklamala. Tentokrát to bylo takové hezké pohlazení po duši.

22.10.2018 4 z 5

Strašné! Vůbec se mi to nelíbilo. Vtipné mi to nepřišlo. Po první třetině jsem přeskakovala kapitoly, které se vrací do minulosti staříka, jen abych věděla jak příběh dopadl. Pořád jsem čekala, že se to ještě nějak rozjede. Bohužel, přišlo jen moje velké zklamání.

16.10.2018 1 z 5