V oblaku dezinfekce

V oblaku dezinfekce

Humorné příběhy a postřehy z nemocničního prostředí
Také se bojíte navštívit lékaře? Máte strach z nemocnice? A co přísné sestřičky? Zkuste se na svět podívat očima Ivanky Deváté - zjistíte, že nic není tak černé, jak se na první pohled zdá.

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4323/v-oblaku-dezinfekce-D2g-4323.jpg 4.186
Humor, Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Motto

pagac17

Velmi jsem se pobavil po přečtení této publikace, paní Ivanka je doslav nabitá humorem při popisu co jsme prožili a prožíváme ve spojitosti s naším zdravím od mala do současného věku. Její podání je opět mistrné.

Humorné vtipné čtení od paní Deváté.

alnahu

Opět jsem si přečetla jednu odpočinkovou humornou knihu od paní Ivanky. Tentokrát mě pobavila tím ,jak prožívala dětské nemoci o jejich domácím lékaři, zážitky s čekárny, pobytem v lázních, jakou prodělala netradiční léčbu až po vrtochy těla. Kniha opět psaná velice vtipně .Hodně mi pobavilo přání paní Ivanky na konci knihy : " Hodně zdraví, či aspoň štědrou pojišťovnu."

jindra-svita

Nasmála jsem se. Kniha pro dobrý deštivý víkend či lenivý odpočinek.

JIVaJaH

Pro mě knižní překvapení. Kniha se mi moc líbila, ač nejsem příznivcem tohoto typu knih! Humorná, s nadhledem a autorka používá krásný jazyk...že by obdivovatelka jazyka českého?

radus

Jako vždycky vtipné a oddechové čtení.

kamika78

Já paní Ivanku zbožňuji, její jedinečný nadhled a smysl pro humorné vyprávění je prostě pro mě top.

Analady
14.10.2017

Miluji styl, jakým paní Devátá píše. Nádherný jazyk, neuvěřitelně skvostné slovní obraty. V této knize najdete fejetony z lékařského prostředí psané s humorem. Kniha vás asi naplno nerozesměje, ale budete ji číst s lehkým úsměvem na rtech. Doporučuji dávkovat po kapkách :-) Tak si knihu vychutnáte nejlépe.

Lectrice19
29.05.2017

lehké ale zábavné :-)

petunkav
02.10.2016

Toto je moje první kniha od Ivanky Deváté. Je to hodně podobný styl jako Bety a její Vejce a já apod.
Pěkné, lehké, pohladí po duši. Úsměvné, nenáročné a hrozně příjemné čtení.

studentice
02.03.2016

Příjemné počtení. I když prostředí nemocnic a lékařů bývá většinou spojeno s ne vždy příjemnými zážitky, autorka popisuje všechny příhody s humorem a nadhledem. Tato knížka se autorce opravdu povedla.

Alca007
04.11.2014

milá, vtipná, odpočinková

Prateri
11.09.2014

Bylo to fajn, i jsem se zasmála :-) Hned se mi půjde snáze k doktorovi.

anibeni
24.08.2014

Knížka mě pobavila, ale ne zas nějak extra... Jako první jsem od I. Deváté četla Lázeňskou kůru, která mě velmi bavila, ale tohle byl oproti tomu slabý odvar..

sabca
30.07.2014

Zase jsem se pobavila. Je to osvěžení mezi četbou kriminálek a dramatických románů. Doporučuji

AndreaP.
03.07.2014

Ivanka Devátá prostě nikdy nezklame. Její knihy jsou oddech, relax, krásný humor a neskutečný nadhled a sebeironie. V oblaku dezinfekce je pak takový netypický průvodce našim zdravotnictvím, který jistě pobaví.

ina77
20.04.2014

Super relax!!!

proton
19.01.2014

taktéž nic moc.

hanicka258
04.09.2013

Milé a pěkné :-) Uvolněné povídání, při kterém jsem se mnohdy zasmála pěkně od srdíčka ;-)

isissi
19.07.2013odpad!

Nejde o kontinuální příběh, ale spíše o jakési postřehy, kde se autorka snaží být vtipná, vtipnost je však charakteristická jakousi křečovitostí. Navíc neustále oslovuje čtenáře, jakoby si nebyla jistá, co vlastně píše.

dark.ma93
01.09.2012

Ukázka toho, že i špatné stránky života jdou převrátit v humor :)

Márinka

Špitál není sice humorné místo, ale s Ivanou se budete smát i tak.