V oblaku dezinfekce

Humorné příběhy a postřehy z nemocničního prostředí
Také se bojíte navštívit lékaře? Máte strach z nemocnice? A co přísné sestřičky? Zkuste se na svět podívat očima Ivanky Deváté - zjistíte, že nic není tak černé, jak se na první pohled zdá.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4323/big_v-oblaku-dezinfekce-46N-4323.png 4138

Kniha V oblaku dezinfekce

Josef59
23. listopadu

Knihu jsem si vybral jako 14. téma čtenářské výzvy 2021 Kniha s pruhovanou obálkou. Když jsem si ji po přečtení chtěl zapsat do přečtených, tak jsem zjistil, že je zde vyobrazena jiný obal knihy. Já jsem přečetl knihu vydanou nakladatelstvím MOTTO jako svou 210. publikaci, vydání první, Praha 2001. Tato kniha má modrobílý pruhovanou obálku. Já věřím, že jsem toto téma čtenářské výzvy splnil.

twigxi

Ivanka je moje oblibenkyne, ale tady jsme si bohuzel nesedly. Je to tematem, ktere pro me neni prijemne, ale hodilo se mi do ctenarske vyzvy. Lekarskemu prostredi se radeji vyhybam v jakekoliv forme.

ennlady

Je pravda, že paní Ivanka už napsala i lepší knihy, ale stejně... Člověk musí obdivovat její humor, se kterým se vyrovnává i s těmi ne zrovna příjemnými životními situacemi. Navíc přiznává, že je hypochondr a tomu moc dobře rozumím. :-)

Paris2000

Je to má první přečtená knížka od Ivanky Deváté, tudíž nemůžu moc posuzovat její tvorbu. Na její knížky jsem slyšela jen dobré recenze a tak jsem se chtěla pobavit, zasmát, odreagovat.
Kniha V OBLAKU DESINFEKCE- no, některé povídky byly dobré, a u některých jsem měla pocit, že jen čtu...

Zkusím přečíst ještě něco jiného.

Nočnípták

Podle mne to Ivanka Devátá umí líp. Tahle knížka je dost slabota. Přečetla jsem rychle, trochu se pobavila nad některými postřehy, trochu se i podivila tomu co vše je možné, ale znovu bych to už číst nechtěla.

Čtenářská výzva 2021 - 1. Kniha z lékařského prostředí

4xbabča

Knihu jsem zvolila kvůli Čtenářské výzvě, ale už jsem od p. Deváté četla lepší příběhy.

hzd

Styl paní spisovatelky není pro mě to pravé ořechové. Knížku jsem přečetla díky Čtenářské výzvě a to za jediný den.

Janadvorackova

Místy jsem se zasmála, místy nevěřila.
Že by až takhle přecitlivělý byl člověk?
Styl je ale super. Kniha jako jednohubka pro babču. A to bez urážky :).

Nové povídky
Nové povídky