Catie_ Catie_ komentáře u knih

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

S vyvolenými jsem na tom asi dost podobně jako vy....autorka prostě umí useknout děj, jen aby nám přinesla nějakou informaci o těch týpcích s kojeneckým zásypem :).
Ale asi jsem tady jedna z mála, která fandí i Butchovi. Jediný, kdo mi tam lezl občas krkem je Marissa. Ale jen ze začátku. A každopádně Vishouse a Butch dokupy jsou pro mě prostě parádní.
Všeobecně byl tento díl opět fajn. Jen mi tam něco malinko chybělo, proto za 4 hvězdy.

22.12.2013 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Zadist si prostě zaslouží 5*. A už se těším na další díl. S přibývajícími díly je pro mě příběh lepší a lepší :).

19.12.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Líbila se mi více než Horká krev. Uvidíme, jak bude série pokračovat. Fajn na tom je, že se jedná o uzavřené příběhy, takže člověk se neklepe na další díl :).

09.12.2013 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Dávám 4 hvězdičky, protože jsem fakt netušila, kdo je vrah...ani do poslední chvíle. A to se mi už fakt hodně dlouho nestalo :).

08.12.2013 4 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Když zavřu obě oči tak 3 hvězdičky...je to fakt oddychovka. Občas jsem si připadala, že čtu nějakou fan-fiction Twilight povídku, ale nebylo to nejhorší. Jen to asi pro mě nemělo ten správný švih nebo nevím, ale rozhodně to neurazí.

08.12.2013 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Bylo to lepší než první díl? Ano bylo :). Ale furt to nějak nemělo pro mě ten pořádný švih.

08.12.2013 3 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Další díl do sbírky....bylo to pěkné....Carter nezklamal, je to čím dál tím lepší osoba. Založím mu asi fan-klub :D

04.12.2013 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Kdybych to hodnotila hned, jak jsem knihu dočetla a ne až po posledním dílu, tak by to byly asi 3 hvězdy...ale teď mi je jasné, že ta knížka takhle prostě musela být napsaná :). A bylo to vlastně fajn :).

04.12.2013 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Myslela jsem si, že to bude takové...jiné....ale rozhodně to byl pro mě asi nejlepší díl z celé série...a stejně jako ostatním, tak i mě bude především chybět Carter a asi trochu i Roman :)

04.12.2013 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Nejsem si jistá, jestli budu schopná ještě dát jiným knížkám po Vampýrské akadamii 5 hvězdiček :). Mohlo to být lepší, nebylo to špatné :)....hlavní hrdinku bych nejraději za její chování zapleštila, ale pak si zase člověk říká, že to, kým je, ji dostalo tak, kde je....a akorát uvažuju nad tím, jestli se změní a po téch X tisících let, které žije, konečně dospěje ve všech ohledech :).

Každopádně na první díl dobré.

30.11.2013 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Kdybych hned potom nečetla jednu slátaninu, toto hodnocení asi bylo nižší :). Ale poté, co jsem se na jeden večer zahloubala do jiného "příběhu", jsem si uvědomila, že Richelle Mead, ač má slabší chvilku, stále píše lépe než jiní autoři na svém vrcholu :). Díky tomu má ode mne tento díl 4 hvězdy.

30.11.2013 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Tak vám teda nevím....první díl se mi zdál asi nějaký lepší....tady jsem obracela oči snad pořád....nějak jsem se nemohla smířit s tím, jak autorka píše, jak dělá z těch hlavních postav ještě větší blbce než byli předtím....prostě mi to asi nějak nesedlo.
CC Gibbs se snažila z toho udělat možná nějaké drama, nebo já jsem teo nějak nepochopila. Poslední díl si přečtu jen proto, že nemám ráda nedokončené série...ale že bych se na něj po tomto nějak vyloženě klepala, to teda rozhodně ne.

P.S. A po tomto díle musím opravdu uznat, že 50 odstínů šedi je asi fakt lépe napsaných, protože to má příběh, alespoň nějaký.

30.11.2013 2 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc krásná knížka, krásný příběh. Mohla bych to rozvést více, ale bylo by to zbytečné plácání, protože to se asi ve zkratce popsat nedá. Mě samotnou při čtení této knížky zasáhly snad všechny emoce od upřímného smíchu, až po pláč.
Vím, že to je jeden z těch příběhů, který se mi bude znovu vynořovat v paměti a budu jej znovu prožívat....a asi to dopadne tak, jako u Jamie McGuire a její Krásnou katastrofou, že si znovu sednu a knížku si přečtu ještě jednou a objevím v ní zase něco nového.

16.11.2013 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Z mého pohledu je to krásná oddychovka, kde se na každé druhé stránce hlavní hrdinka nerozplývá nad tím, jak božský je ten její vyvolený, a konečně to není jen o tom, kde a jak jsou lidé schopni souložit :).

05.10.2013 5 z 5