Carra Carra komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nostalgie, v dětství jsem Harrym Potterem doslova žila, několikrát přečteno a stále patří Potterovská sága k mým oblíbeným.

18.12.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

18.12.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

18.12.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

17.10.2017 5 z 5

Kočičí host Kočičí host Takaši Hiraide

Krásné oddechové čtení o každodenních věcech, kde příběh jemně a postupně plyne.

17.10.2017 5 z 5

Na vrchol K2 Na vrchol K2 Pat Falvey

"V tomto případě může mít myšlenka vystoupit sólo na vrchol své nevýhody, ale zároveň i mnoho výhod. Hlavně je to možnost rozhodnout se nerušeně, přímo a rázně... Prostě jsem se nemusel nikoho ptát."
Alberto Zerain

17.10.2017 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Zaujalo mě to ohledně vlků, kde se o nich i něco dozvíte, ty pasáže, kdy s nimi byl Luke v divočině bylo nejlepší. Pak tu byla ta těžká situace v rodině s rozhodováním a bylo zajímavé vidět to z obou stran.

15.10.2017 5 z 5

Kniha má pěkné zpracování, ale to je asi tak vše, jinak nic přínosného. Osobně pár Dánů znám a několikrát jsem Dánsko navštívila a nedělala bych z nich něco víc, i když na první pohled jsou milí a usměvaví, většinou to uvnitř tak necítí. Takže asi proto to Meiku Wikingu moc nežeru to jejich nejšťastnější hygge Dánsko.

14.10.2017 1 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Podivná knihovna ve mě zanechala takový zvláštní pocit a uvažuji, co tím chtěl autor říci. Na podobné šílenosti jsou ale Japonci machři. Ilustrace jsou překrásné a díky nim mě to ještě více vtáhlo do děje a rozproudilo mou fantazii. Budu si muset přečíst znovu a doufám, že pochopím jeho myšlenku.

14.10.2017 3 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Skandinávci prostě píší nejlepší detektivky a Johan Theorin je jedním z nich. Kniha se čte sama, ponurost ostrova dává příběhu tu správnou atmosféru a na konci nečekané rozuzlení.

14.10.2017 5 z 5