caldap caldap komentáře u knih

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Velice pěkný příběh, dobře psaná kniha a celková série byla úžasná. Určitě se k ní ještě vrátím. Doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Opět skvělý propracovaný příběh. Knihy od tohoto spisovatele jsou hodně čtivé. Doporučuji.

12.04.2022 5 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to bylo super. Rozluštění skončilo úplně jinak, než jsem předpokládala. Pěkná detektivka.

03.04.2022 4 z 5

Klenot sedmi hvězd Klenot sedmi hvězd Bram Stoker

Kniha nebyla špatná, příběh se dal číst, ale ten konec mě hodně zklamal. Ukončení mi připadalo jako by nebylo dokončené

27.01.2022 3 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Poslední díl, pěkné ukončení příběhu. Spíše taková oddechová kniha plná nadpřirozených bytostí. Při čtení jsem se příjemně bavila.

21.01.2022 4 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Originální příběh, trošku déle mi trvalo než jsem knihu přečetla. Čekala jsem od knihy více.

02.01.2022 4 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Pěkný příběh spíše pro mladší generaci, ale dobré na pohodové čtení.

27.12.2021 4 z 5

Kámen slz Kámen slz Terry Goodkind

Hodně dobře psaný příběh.

25.12.2021 5 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Velice pěkná detektivka, čtivá kniha. Vrah, psychiatrička a agent zaměřující se na sériové vrahy - dobrá kombinace. Doporučuji.

28.11.2021 5 z 5

Pokrmy z masa, ryb a drůbeže Pokrmy z masa, ryb a drůbeže Zdeněk Roubínek

Kuchařka, kde najdete klasická jídla, různé omáčky, přílohy, jednoduše napsané recepty, podle kterých vařím už 20 let. Velice dobře zpracovaná.

07.10.2021 5 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Kniha se mi líbila, styl psaní, dialogy, příběh jako takový i zajímavé ukončení.

06.07.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Napínavá kniha, čtivá. Ukončení knihy mě nepřekvapilo, spíše jsem měla už ke konci podezření, kdo je pachatel.

25.04.2021 4 z 5

Gestapo Mars Gestapo Mars Victor Gischler

Kniha se dobře čte, nějaké hlášky mě i pobavily, ale čekala jsem víc.

14.01.2021 3 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Tento třetí díl plný akce, napětí, citu a zvratů opět nezklamal. Celá trilogie je velice čtivá. Všem doporučuji.

03.04.2020 5 z 5

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Krásně promyšlený děj, kouzla, napětí láska, ale také intriky.

31.12.2019 5 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Kniha mne bavila, dobře se četla, akorát jsem stále čekala, že najde tu, kterou hledá.

31.12.2019 4 z 5

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Knihy od této spisovatelky se čtou jedním dechem. Tato kniha není výjimkou. Opět příběh o týrané manželce, jejím útěku a začátku nového života neměl chybu. Všem doporučuji.

25.12.2019 5 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Tento díl se mi líbil nejvíce z celé trilogie. Doporučuji všem.

15.11.2019 5 z 5

Smrt prokletých Smrt prokletých Katarína Holetzová

Téma starodávné rituály a vraždy velmi zajímavé čtení, ale hlavní hrdina mi chvílemi připadal až odpudivý a jeho myšlenkový pochod jsem někdy nepochopila.

10.11.2019 3 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Opravdu velice povedená trilogie. První a druhý díl byl radost číst, takzvaně jedním dechem. Dvě sestry, které spolu vyrůstají, ale obě tak povahově odlišné. Stojí za to si přečíst tyto knihy, určitě nezklamou.

24.10.2019 5 z 5