buboscsek buboscsek komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha je výborná. Dobře se čte. Bála jsem se, že to bude YA slátanina, ale ne. Vůbec ne. Líbí se mi, že nepíše stránky o lásce, protože právě kvůli tomu má mnohem větší váhu.
Nechce to někdo zfilmovat?

31.12.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Tak takový konec jsem nečekala, ale zklamaná nejsem. Spíš překvapená. Skvělé pokračování. Rozhodně jdu na třetí díl.
Baví mě googlit jména smrtek, kdo vlastně byl Robert Goddard anebo Ayn Randová.

10.02.2022 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Jo Nesbo umí psát. A je to jedno, jestli píše o HH anebo krátké povídky. Umí dobře a zajímavě
vyprávět. Knihu jsem přečetla ani ne za 2 dny.

07.10.2021 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Byla to moje první kniha od autora a byla skvělá. Bavilo mě všechno, postavy, styl vyprávění, černý humor. A říkáte, že Hadrový panák je ještě lepší? Rozhodně jdu do toho.

Konečně kniha, kde ani jednu ženu neznásilnili. Vím, že je hromada takových detektivek, ale asi už na to mám alergii.

05.10.2021 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Začátek dobrý, ale pak se nic nedělo. Možná by to chtělo vypracovat víc postavy. Nejvíc mě irituje, že Alexandrovi říkají Xander.

02.10.2023 3 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Řeknu pravdu, Anastazie mě zajímala nejmíň. Kolem ní bylo tolik zajímavých osobností, třeba Greyson, Jerico Soberanis (můj oblíbenec), Faraday s Munirou anebo Goddard s Randovou a Nimbus. Stojí to za přečtení, líbilo se mi to.

18.02.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Autorka mě nezaujala, kniha je nudná, jako bych četla to samé dokolečka. Postavy se mi nelíbily, bylo mi úplně jedno, co se s nimi děje. Na druhý den už jsem na tu knihu zapomněla.

19.11.2022 1 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom