bosorka78 bosorka78 komentáře u knih

Kouzelník ze Lhasy Kouzelník ze Lhasy David Michie

Přečteno podruhé a nádhera. Nepamatuji si co jsem v životě řešila když jsem ji četla poprvé ale teď jsem potřebovala odpustit sobě i druhým, uvědomit si že potřebuji jít v životě dál a potkat nové lidi, nové možnosti a tahle kniha mi dala potřebné odpověďi a klid v duši.

09.05.2019 5 z 5

Psychosomatický dotek motýla Psychosomatický dotek motýla Jarmila Klímová

Myslím že to je velmi zajímavá kniha,sdílím názor že všechny nemoci si způsobujeme sami,jen se s tím naučit pracovat :)

02.03.2019

My dokonalé My dokonalé Klára Mandausová

V téhle knize jsem se našla,jsem stejně nedokonalá jako spisovatelka a jsem ráda že nejsem sama :D

30.10.2018 5 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Drsná Šumava,krásná láska mezi hlavními hrdiny, která přemůže všechny překážky ke splnění jejich snu

12.07.2018 5 z 5

Tak jsem se začetla,jsem asi v první třetině, to je taková pitomina,spisovatelova fantazie je fakt obdivuhodná,kdo se chce zasmát a má rád styl Foresta Gampa tak si přijde na svý :D

24.03.2018 3 z 5

Příběhy obyčejného uzdravení Příběhy obyčejného uzdravení Jan Hnízdil

Úžasná kniha ještě ten mozek naučit přemýšlet jinak to by bylo super, věřím všemu co pan doktor napsal

26.01.2018 5 z 5

Moje srdcovka,miluji tu fantazii kterou umí Coelhe vykouzlit.

12.11.2017 5 z 5

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

Kniha která mě dosti ovlivnila,jen někteří v ní najdou poselství,mě probudila, Paulo Coelho je můj velký učitel,přečetla jsem od něj téměř vše, Poutník vede,potom tahle kniha a Brída,každá jeho kniha mi dala odpovědi na otázky které mě zrovna v dané chvíli trapily,u Coelho jde totiž o načasování,mě si každá jeho kniha přitáhla v ten správný čas a to jsem pak jen hltala jeho moudra,skoro při čtení nedýchala a byla šťastná že jsem normální když mám v hlavě myšlenky jaké mám, samozřejmě třeba Vitěz je sám mě nijak neoslovil ale tak to prostě někdy je.

12.11.2017 5 z 5

Léčba koněm Léčba koněm Rupert Isaacson

Hodně zajímavá kniha,dozvíte se hodně o Mongolsku,o šamanech a hlavně autismu a zjistíte jak jsou vaše zdravé děti vlastně velmi hodné :)

11.11.2017

Ještě jeden den Ještě jeden den Mitch Albom

Kolikrát jsme své matce ubližovali odmítáním? Kolikrát jsme své matce nedovolili nás pohladit,nás milovat? Stojí to zamyšlení,někteří z nás mají ještě spoustu času s tím něco dělat....

28.08.2017 5 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Velmi poučná kniha pro všechny rodiče,měl by si ji přečíst každý rodič a vyrůst spolu se svými dětmi,spoustu věci jsem využila v mé rodině a fungují.

14.01.2017 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Drahý Finchi,nikdy na tebe nezapomenu,možná by jsme se všichni měli zamyslet a začít jinak vnímat " magory" mezi námi,třeba mají taky tak kouzelnou duši jako měl Theodor Finch....

14.01.2017 5 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Já teda nevím jestli tohle byl slovenský bestseller tak kde se stala chyba. Možná v překladu?? Možná v tom že já bych nikdy neopustila sedmileté děti?? Dialogy kamarádek nepřehledné,podivně uskákané, úplně jsem se ztrácela v tom kdo co řekl. Nebyl to prostě můj šálek kávy,jen jsem si fakt přála ať už kniha skončí...

28.04.2024 1 z 5

Měli jsme štěstí Měli jsme štěstí Georgia Hunter

Kniha byla moc hezky a citlivě napsána. Střídání dějů podle osudů sourozenců Kurcovýh mě vůbec nevadila,.Addy cesta aspoň vždy trochu odlehčovala hrůzy, které se děly v Polsku. Kdy jsem se okrajově zajímala o válku tak vždy jen o to co bylo v Česku,ale co zažívali polští Žide to byla síla. Vůbec by člověk nevěřil, že tohle mohl někdo přežít. Zprvu jsem si v průběhu čtení knihy , říkala že tohle by určitě neprošlo,to není možné,ale síla odhodlání a touhy je daleko silnější než si dovedeme představit. Opravdu měla rodina Kurcových neskutečné štěstí a podívat se díky Google na tvář Addyho (Eddyho) bylo opravdu dojemné. Díky za tyhle knihy, protože i nám ukazují jaké máme vlastně v našem životě štěstí.....

20.04.2024 5 z 5

Péct, milovat a žít Péct, milovat a žít Josef Maršálek

Pan Maršálek mě oslovil pořadem Buchty po ránu a já si od něj převzala spoustu užitečných rad pro pečení,ale že má za sebou tolik mimořádných úspěchů jsem opravdu netušila. Jsem moc ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla a tak poznala cestu tohoto velmi úžasného muže, který nás naučí péct.

07.01.2024 5 z 5

Nalezenec Nalezenec Stacey Halls

První kapitola u mě vyvolala pocit , že to asi nedočtu ,o čem to vlastně bude dál ? A pak mě to tak vtáhlo do děje,že jsem se nedokázala odtrhnout od čtení. Krásný příběh ,popisy špinavého Londýna byli skvělé i ta rozdílnost bohatý a chudý byla hezky popsána. Určitě doporučuji..

21.12.2023 5 z 5

Odložený Vesmír Odložený Vesmír Michal Čagánek

Kniha je moc pěkná, krásně popsáno jaké to je padnout na dno a že tenhle pád je nesmírně důležitý. Jediné co mi fakt vadilo,bylo podbízení k přečtení dalších knih, takový reklamní trik , který do knihy nepatří.

02.12.2023 4 z 5

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Styl psaní zvláštní,asi vloženo té konkrétní doby,ale příběh silný jako vždy. Moc se mi líbí jak si Coelhe umí pohrát s naší fantazií a rozvinout ji díky svým knihám naplno. Coelh je můj velký učitel takže nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdami.

05.08.2023 5 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Moc pěkná kniha,chytla mě a i druhý díl jsem přečetla s radostí velmi rychle. Příběh u kterého se pěkně odragujete takže vřele doporučuji.

23.06.2022 5 z 5

To nejlepší z Durrella To nejlepší z Durrella Lee Durrell

Obdivuhodný život jednoho člověka, který si šel za svými sny. Autor mě učaroval v seriálu Durrellovi a zůstal mi v srdci.

27.01.2022 5 z 5