Péct, milovat a žít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Josef Maršálek je navzdory svému mládí velice úspěšný a světově proslulý cukrář. Dlouhá léta působil ve Velké Británii, kde dosáhl významného postavení ve slavném obchodním domě Harrods a vypracoval se na jednoho z nejrenomovanějších odborníků svého oboru. Pomáhal také zakládat cukrářský podnik v Indii, cestoval a inspiraci hledal po celém světě. Před pár lety se vrátil do Čech a snaží se zúročit své bohaté zkušenosti ve vlastním podniku, je porotcem populární televizní cukrářské soutěže, vyučuje, píše, peče, dál miluje život a těší se na každou jeho výzvu. O tom, jak se naučil péct u svých babiček, jak začínal v Bathu, jak žil jako velký šéf neobyčejného provozu či jak narazil po návratu do Čech, vypráví v autobiografii doplněné mnoha fotografiemi i recepty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420409/big_pect-milovat-a-zit-awZ-420409.jpg 4.251
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Péct, milovat a žít

Sandalkar
02. listopadu

Pribeh, ktery ukazuje cestu nekoho, kdo sel za svym. Postupne, krucek po krucku a jde porad dal. Moc se mi libilo, jaky duraz klade na rodinu a pratele. Udrzovani vztahu. A taky, ze umi ukoncit jednu vec a zacit neco dalsiho. Noveho. Jineho.

"Vsechno krasne vsak musi pomalu, ale jiste skoncit. Dobre v zivote je, ze kdyz neco konci, je to nahrazeno necim, co zacina a je nebo ma byt mnohem krasnejsi. To je duvod, proc by lide meli delat zmeny. Proc by meli byt zvedavi."

Maciiik
05. května

Pepu Maršálka mám ráda - kdykoliv se objeví v televizi, je to neskutečně pozitivní démon ;) Takže když jsem tu knihu v knihovně zmerčila, okamžitě jsem jí musela mít. Čekala jsem něco jiného, ale jsem nadšená. Je to ohromně příjemná kniha, plná lásky k životu a cukrařině.


Amneris
17. dubna

Krásně napsaný příběh o tom, jak se pan Maršálek stal známým cukrářem a jaký kus cesty za svým snem ušel.

01Berry
16. února

Nádherná kniha, která se výborně čte.

Marčullkas
19. ledna

krásný životní příběh

Danka1975
05.10.2020

Koupila jsem dceři...:-)...pravda, chtěla jsem koupit Mirku, ale v době svátku Daniely měla vyjít až za týden:-).. Rozhodně ale nelituji a byla to dobrá volba...????????????????.. jak zpracováním, vizuálně i praktickými zlepšováky... Doporučuji pro dcery a dobrý nápad na dárek...Ps. dceru to chytlo a prakticky jede už několik receptů, takže okolí se má!!!!!...Hold je po mně:-) :-)

Marisol
05.09.2020

Neskutečně pozitivní kniha o stejně tak pozitivním člověku, jakým Josef Maršálek beze sporu je. Nestačila jsem zírat, kolik toho za svůj mladý život stihnul a jak se mu dařilo. A doufám, že se mu bude stejně dobře dařit i nadále. :-)

ivzu77
30.08.2020

Nádherně napsaný životopis člověka, který si zaslouží obdiv, úctu a poklonu za to, co zatím v životě dokázal a jak dělá jméno a čest své lásce k pečení a cukrařině. Děkuji za osobní setkání. Děkuji za slzy v očích ....

1