Péct, milovat a žít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Josef Maršálek je navzdory svému mládí velice úspěšný a světově proslulý cukrář. Dlouhá léta působil ve Velké Británii, kde dosáhl významného postavení ve slavném obchodním domě Harrods a vypracoval se na jednoho z nejrenomovanějších odborníků svého oboru. Pomáhal také zakládat cukrářský podnik v Indii, cestoval a inspiraci hledal po celém světě. Před pár lety se vrátil do Čech a snaží se zúročit své bohaté zkušenosti ve vlastním podniku, je porotcem populární televizní cukrářské soutěže, vyučuje, píše, peče, dál miluje život a těší se na každou jeho výzvu. O tom, jak se naučil péct u svých babiček, jak začínal v Bathu, jak žil jako velký šéf neobyčejného provozu či jak narazil po návratu do Čech, vypráví v autobiografii doplněné mnoha fotografiemi i recepty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420409/pect-milovat-a-zit-awZ-420409.jpg 4.89
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Kuchařky
Vydáno, Mladá fronta
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Péct, milovat a žít

Přidat komentář
4xbabča
02. února

Opravdu nádherná kniha a moc hezké čtení. Josef Maršálek je obdivuhodný tím, co vzhledem ke svému věku již dosáhl ve svém oboru, který dělá s láskou. Moc mu fandím a těším se na jeho další knihu.

RendyaDav
30. ledna

Knihu jsem přečetla během dvou dnů , jsem úplně nadšená moc krásně napsaná...
Světově proslulý cukrář Josef Maršálek v knize vypráví jak se naučil péct u svých babiček.... Jak pracoval v luxusním obchodním domě Harrods ,jak pekl pro královnu Alžbětu ,v Indii rozjel cukrárnu a co ho nakonec vedlo ,že se vrátil do vlasti...
V knize si přečteme život Josefa Maršálka od jeho narození po současnost ,plno krásných fotografií , recepty...

hzd
27. ledna

Tak to byla bomba. Knížka přesně pro mě. Nádherně se četla. V knížce je plno krásných fotek a i několik receptů. Klobouk dolů před panem Maršálkem čeho všeho už dosáhl a jen vlastní pílí a lásce k pečení. Moc se těším až vyjde kuchařka hned pro ní poběžím.

Vlak7
09. ledna

Klobouk dolů.

lucy.sankova
09. ledna

Tak toto mě bavilo! Pana Maršálka jsem si oblíbila hned jak jsem jej zahlédla v Show Jana Krause a říkala jsem si, pane jo, tak tuto knihu si musím přečíst - a to nejen proto, že mě baví pečení a vrhám se do vytváření nejrůznějšího dortíků, i když v tomto oboru nejsem vůbec vyučena :)
Pan Maršálek není žádný spisovatel, ale jeho život krásně líčí právě v této knize. To cestování, různé chutě, recepty, jeho cesta za úspěchem, ocenění, jeho sexualita.. Opravdu jsem nadšená. Jde vidět, že je to člověk s velkým srdcem ... a přeji mu do života jen to nejlepší a plno dalších takových úspěchů a snad se dočkám i pokračování této knihy ; )

Autor a jeho další knihy

Kniha Péct, milovat a žít je v

Právě čtených1x
Přečtených10x
Čtenářské výzvě7x
Doporučených2x
Knihotéce16x
Chystám se číst31x
Chci si koupit15x