Booky84 Booky84 komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Ke knize jsem se dostala díky kolegyni z práce a musím říct, že mne vůbec nezklamala. Čtivá kniha se zajímavou detektivní zápletkou a až na ten konec, který mi přišel zvláštní, tak hodnotím knihu kladně.

25.12.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čtivá detektivka, ze začátku se mi příliš nelíbila hlavní hrdinka, ale jak jsem četla dále, tak už mi tak hrozná nepřišla. Jsem zvědavá na další příběh.

26.11.2017 5 z 5

Oddechová a pohodová kniha, sice se mi nelíbila jako ty předchozí, ale i tak jsem se místy zasmála. Jsem zvědavá zda autor napíše další knihu a naváže na Stoletého staříka, protože tato kniha je dle mého názoru jeho nejlepší.

22.11.2017 4 z 5

Na knihu jsem se těšila a byla jsem na ní zvědavá. Autor mne nezklamal, i když Stoletý stařík, se mi líbil více, ale i zde jsem se zasmála a rozhodně mi kniha zvedla náladu.

22.11.2017 5 z 5

Dům z karet Dům z karet Michael Dobbs

Kniha mne naprosto pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za mne úžasně napsané a bohužel v tom čtenář vidí či dokonce cítí skutečnost, čeho všeho je člověk schopen učinit pro vlastní úspěch a že se opravdu neštítí ničeho. Seriálovou podobu jsem neviděla ani jednu a určitě mne ani nijak neláká.

21.11.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Na knihu jsem byla hodně zvědavá a moc se mi líbila, děj rychle běžel a kniha se vlastně četla sama. Zápletku jsem na půl rozlouskla a konec mne tedy dost překvapil.

17.11.2017 4 z 5

Do knihy jsem se nemohla úplně začíst, ale i přesto jsem ji přečetla během několika dní. Námět se mi líbí, zatím ale nevím, zda si přečtu i další díly...

17.11.2017 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Opět skvělý detektivní příběh, který se mi četl jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout.

12.11.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Za mne opět skvělá kniha, poutavé čtení a nečekaný závěr.

05.11.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem četla na doporučení kolegyně a celkem se mi i líbila, je psaná čtivou formou a během několika dní jsem ji přečetla, líbilo se mi, jak se nakonec všechny postavy nějakým způsobem propojili.

19.10.2017 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Příjemné, oddechové čtení, ve kterém se najde každá žena.

12.10.2017 5 z 5

Opravdu pěkně sepsaný průvodce knižní série.

12.10.2017 5 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Tak tenhle díl se mi líbil nejvíc, možná to bylo i tím, že jsem musela čekat na jeho vydání po přečtení předchozího dílu a knihu jsem přečetla během chvíle, ale co ten Konec?! Bohužel jsem nikde nezjistila, zda bude další díl, dokonce jsem i četla, že snad má být dílů jen pět?! Doufám, že si to autoři rozmyslí a napíší pokračování.

12.10.2017 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Po předchozím dílu nastalo zlepšení a děj mne opět pohltil, konec překvapivý, jako vždy.

12.10.2017 5 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Sice se mi tento díl nelíbil jako ten předchozí, zápletka mne úplně nezaujala, ale zase se zajímavě rozvinuli dějové linky hlavních postav, uvidíme, co bude dál.

12.10.2017 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Opět další skvělý díl, nemohla jsem se odtrhnout.

12.10.2017

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Další skvělá detektivní série. Jen nevím, zda mám postavu psychologa Sebastiana Bergmana nenávidět nebo litovat.

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Po předchozím dílu jsem si spravila chuť a tahle kniha mne velice rychle vtáhla do děje a opět jsem se nemohla odtrhnout. Doufám, že další díl, bude ještě lepší.

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Pro mne je tahle kniha zatím nejslabší z dosavadních knih série, vůbec jsem se nemohla do děje začíst, ale i přesto jsem ji dočetla, protože jsem prostě chtěla vědět, jak to dopadne a nakonec opět dobrý.

12.10.2017 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Každý díl téhle série je lepší a lepší a tenhle je naprosto úžasný. A ten konec? Tak ten mne naprosto dostal, nic takového jsem tedy nečekala, vážně strhující a překvapivé, vůbec jsem se nemohla od knihy odtrhnout.