bookgover bookgover komentáře u knih

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Moc hezká knížka. Plná příjemných citátů a myšlenek, ke kterým se často vracím. Díky své velikosti si jí můžete vzít kamkoliv. Kdykoliv je potřeba, tak si v ní můžete prolistovat dle libosti :) Osobní záležitost :)

15.02.2014 3 z 5

Láska k bližnímu Láska k bližnímu Pascal Bruckner

Mně se příběh hrozně líbil. Patří k mým nejoblíbenějším od tohoto autora. Nejen, že se to četlo samo - ale s posledními stránkami to neskutečně chytlo za srdce. Moje srdcovka.

Zloději krásy Zloději krásy Pascal Bruckner

Velké zklamání.

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Příjemná pohádka k zamyšlení

25.12.2013 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Série mě velmi zaujala nicméně čtení prvního dílu bylo na mě trošku chaotické a v podstatě nevím o čem to bylo. Chystám se na druhý díl.

25.12.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Opět se knížka dobře čte ... ale příběhově je to jen nafouknutá bublina z prvního dílu. Kdyby celý příběh byl v jedné knize bylo by to lepší, ale chápu, že je třeba vydělat.

25.12.2013 2 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Nikdy jsem nečetl knihu tak dlouho ... s odstupem času ani nedokážu říci o čem kniha vlastně byla. Už během čtení jsem si připadal, že čtu románovou verzi nějakého seriálu, proto mě potěšila zpráva, že BBC točí podle knihy sérii - tu si myslím užiju víc.

Šest mesiášů Šest mesiášů Mark Frost

Druhý díl jsem nikdy nedočetl. Chybí mi zde lehkost prvního dílu - místy mám pocit, že to psal někdo jiný :(

Seznam sedmi Seznam sedmi Mark Frost

Napínavý příběh, který se čte sám ...

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

Moc hezké vyprávění a připomenutí nesmrtelného příběhu.

Lord Mord Lord Mord Miloš Urban

Výborná kniha ... opět úžasná Praha ... tajemno ... jen konec jsem nějak nepobral.

Santiniho jazyk Santiniho jazyk Miloš Urban

Spíše zklamání :(

25.12.2013 3 z 5

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

Tohle se četlo úplně samo ...

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Zatím moje nejoblíbenější setkání s Brownem.

06.04.2013 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Moje první setkání s Brownem ... co dodat, tohle je už klasika!

06.04.2013 5 z 5