Láska k bližnímu

Láska k bližnímu https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48787/laska-k-bliznimu-48787.jpg 3 10 4

Sébastien je vzorem spořádaného muže: pochází z dobré rodiny, má vynikající vzdělání a před sebou ve třiceti letech skvělou diplomatickou kariéru, doma krásnou a ctižádostivou ženu, tři skvělé děti, přátele, netíží ho existenční starosti. Jednoho dne však potká v kavárně starší ženu hledající dobrodružství a toto setkání zcela změní běh jeho života. Sébastien se rozhodne vystoupit z rutiny, překročit hranice ustálených pravidel a udělat něco naprosto neslýchaného - nabídne své tělo neuspokojeným, frustrovaným ženám, poskytne jim lásku a vnáší do jejich života štěstí. Své zákaznice si nevybírá, oblažuje se stejným zanícením ženy mladé i staré, hezké i ošklivé, protože je to pro něj nejvyšší projev lásky k bližnímu...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

Amour du prochain

28401
02.04.2017 1 z 5

Přiznávám - nedočetla jsem, kniha mě nebavila, vadil mi styl vyprávění.

Luccy78
22.06.2015 2 z 5

Příběh mě vůbec nezaujal, hlavní hrdina mi byl spíše nesympatický. Knihu jsem ale dala kamarádce a ta si ji pro změnu velmi chválila, jak ji zaujala.. Tak nevím.. Asi záleží na vkusu, nejspíš nutno přečíst a následně zvážit..

Felsenberg
22.06.2014 2 z 5

Nepamatuji si, kdy mě tak kniha zklamala a nezaujala. Mám přímo chuť jí sepsnout, ale povznesu se nad to. Asi jsem nastavený úplně jinak než pan Bruckner. Pro mě nezajímavé, předvídatelné, antierotické, překombinované. Přestože jsem v jednom období měl velmi kladný vztah k promiskuitnímu životu, tak osoba hlavního hrdiny mi je zcela cizí až nesympatická. Přesto dám panu Brucknerovi ještě šanci v Hořkém měsíci.

bookgover
25.12.2013 5 z 5

Mně se příběh hrozně líbil. Patří k mým nejoblíbenějším od tohoto autora. Nejen, že se to četlo samo - ale s posledními stránkami to neskutečně chytlo za srdce. Moje srdcovka.

Pascal Bruckner
francouzská, 1948
2003  73%Hořký měsíc
2002  67%Zloději krásy
2009  65%Můj malý manžel
2006  60%Láska k bližnímu
2017  73%Pokušení nevinnosti

Kniha Láska k bližnímu je v