Coucouha Coucouha komentáře u knih

V síle je krása V síle je krása Lindsey Vonn

Po knize sem sáhla, protože jsem se potřebovala namotivovat k tomu, abych se vrátila zpět k "fitness životu" (jak já tomu ráda říkám). Prostě zase zdravě jíst a cvičit 6x týdně, což byla moje klasika. Ve cvičení a zdravé stravě se celkem slušně orientuju, takže tato kniha pro mne měla v tomto ohledu téměř nulovou hodnotu. Co se týká motivace, tak to trošku zabralo...Ale celkově si myslím, že kniha je spíše pro úplné začátečnice. Kdo se hýbe a zdravě jí, tak v ní nic moc prospěšného nenajde.

26.03.2020 2 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Na prvotinu je to velmi povedené. O to více mě těší, že tuto knihu napsala češka.
Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, ani o čem kniha bude, takže jsem si její čtení opravdu užívala a hltala každou stranu, protože je napsaná opravdu velmi čtivě a nutí vás to pořád pokračovat, abyste zjistili, kde je pravda. Poslední kapitola mě opravdu dostala!
Jediné, co mi bylo fakt proti srsti je, že to bylo až moc mysteriózní. Nadpřirozenost celkově v knihách nevyhledávám. Taky proto jsem ráda, že jsem o tom před začátkem čtení nevěděla, protože jinak bych se do této knihy nepustila.
Každopádně doufám, že autorka vydá ještě pár knih. Myslím, že má velký potenciál :)

23.03.2020 3 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Knihu jsem dočetla po stranu 248 a stačilo. Více se nehodlám trápit. Půjčila jsem si oba díly z knihovny v očekávání, že to bude super oddechovka, ale tohle fakt ne. Nedoporučuju. Velký špatný!

14.03.2020 odpad!

Cop Cop Lætitia Colombani

Příběhy tří žen, které (na první pohled) nemají nic společného a žijí naprosto odlišné životy, se nečekaně proplete v tomto motivačním díle, který ukazuje úžasnou ženskou sílu. Skvělé!

02.03.2020 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

První díl se mi líbil trochu více, protože u tohoto dílu jsem se musela uprostřed trochu nutit do čtení. Cca 250 stran jsem se fakt překonávala. Ale jinak super...už se těším na další díl!

23.02.2020 4 z 5

Stébla trávy Stébla trávy Walt Whitman

Nebýt čtenářské výzvy, tak se do této knihy nepustím. Musím přiznat, že do čtení jsem se musela vyloženě nutit. Buďto jsem to vůbec nepochopila nebo volný verš není nic pro mě.

10.02.2020 1 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Ne. Ne. NE! Tohle prostě mělo zůstat na Instagramu...

08.02.2020 odpad!

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Pořád jsem se nemohla rozhodout, jaké dám hodnocení, tak volím zlatou střední cestu.
Příběh totiž nic moc a hodně předvídatelný...ale!...autorka píše tak super jazykem a stylem (možná je to částečně zásluha i překladu), že bych od ní se záujmem přečetla i návod na pračku. Četlo se to prostě samo a taky nějak mi u toho bylo prostě dobře :)

08.02.2020 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Pomalý rozjezd, super napětí...konec nic moc. Průměrný příběh. Za měsíc už si asi nevzpomenu, o čem kniha byla.

29.01.2020 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jeeeeva, to bylo tak hloupé, že nechápu, kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení. Jsem opravdu velmi nepříjemně překvapená...Kdybych ještě jednou četla oslovení "Stránečko", tak mi vybuchne mozek :D a to ani nemluvím o té brutální předvídatelnosti. Od začátku dokonce jsem věděla, jak to všechno bude probíhat. Takže za mne jedno velké NE.

21.01.2020 1 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Stejně dobré jako první díl. Už se těším, až se mrknu na film a poté pustím i do třetího dílu. Velmi povedená série!

19.01.2020 3 z 5

O čarodějnici, která se nenechala upálit O čarodějnici, která se nenechala upálit Amanda Lovelace

Tak tohle byl feminismus v hard-core verzi...

14.01.2020 2 z 5

Od knihy jsem neměla žádná očekávání, avšak když už jsem se do ní pustila, nemohla jsem se odtrhnout. Úžasná psychologická učebnice, která v mnohém otevírá oči. Při čtení si z knih dělám výpisky - jsou knihy, ze kterých si nezapíšu ani jednu myšlenku, ale tato kniha - přestože je velmi tenká - patří ke knihám, ze které jsem si poznamenala opravdu mnoho. A myslím, že se k ní budu častěji i vracet.

12.01.2020 5 z 5

A A Pavel Čech

Krásné, emotivní, nadějeplné...přečteno za pár chvil, ale ten pocit zůstává dlouho :)

04.12.2019 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Tuto knihu jsem si koupila jen proto, že Zoella je moje nejoblíbenější youtuberka. Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat a musím řict, že se mi vůbec netrefila do vkusu. Ale to jen díky tomu, že je mi 27. Věřím, že kdybych jí četla ve věku 11-17 let, byla bych z ní nadšená a stala by se mojí nej knihou. Takže už vím, co pořídím své 11ti leté sestřenici :)

30.11.2019 2 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Myslela jsem si, že to bude něco podobného jako knihy Sarah Andersenové, takže jsem si je hned musela koupit v knihkupectví - Introvertku v hlučném světě i Ze života knihomolky. A jaké velké překvapení - tohle je ještě mnohem lepší. Přečetla jsem obě hned po příchodu domů z práce - zabalená do deky s čajem a zapálenou svíčkou. Co více si přát?
Celkově se mi "Introvertka"líbí o něco více než "Knihomolka", ale obě knihy jsou TOP a budu je číst ještě tak 100x!! Je skvělé vědět, že v tomhle nejsem sama...

25.11.2019 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

25.11.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Čekala jsem odpočinkovou slaďárnu, kterou jsem si koupila, abych si odpočinula po zákroku, kdy jsem musela jen ležet v posteli...což Rush Duet knihy splnily skvěle. Problém byl, že první díl jsem přečetla za dopoledne a odpoledne ten druhý :D Takže jsem se pak poohlížela hned po další knize.
Každopádně se mi ale hlavní postavy moc líbily a celkový příběh byl zajímavý. Opravdu oddechovka, jak si jí představuju :)

27.10.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Myslela jsem si, že se jedná o stand-alone příběh, takže mě otevřený konec zaskočil. Jinak se mi ale kniha líbila a myslím, že do druhého dílu taky půjdu...pokud u nás vyjde.

19.10.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Prvních cca 400 stran jsem se do čtení musela nutit. Nepřečetla jsem více než jednu kapitolu před spaním...prostě mě to nudilo. Posledních sto stran už byla jiná písnička. Děj se vyvíjel zajímavě a příběh dostal úplně jiný rozměr. A posledních padesát stránek byl úplně TOP! Až mi i slza ukápla. Takže jsem ráda, že jsem nepřestala číst, protože jsem místy fakt myslela, že knihu odložím. Stálo to za to, ale vracet se k tomuto příběhu zřejmě nebudu...

19.10.2019 2 z 5