BlackFun BlackFun komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Výborná záležitost! Opět se příběh povedl. Konec trochu přitažený, ale i přesto jsem si čtení užila :). Rozhodně doporučuji, stejně jako všechny předchozí knihy.

24.03.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Z předchozího dílu (Noc) jsem byla rozpačitá až otrávená, především z konce, který mi přišel neuvěřitelně přitažený za vlasy. Ale dala jsem Minierovi šanci a nový titul koupila. A jsem za to velmi ráda! Konec je opět trochu překombinovaný a nad rámec reality, ale příběh je velmi čtivý. Rozhodně doporučuji přečíst.

12.03.2019 4 z 5

Život s deprivanty. I, Zlo na každý den Život s deprivanty. I, Zlo na každý den František Koukolík

Výborná kniha i pro laickou veřejnost. Obsah je psán srozumitelně, čtivě a hrůzný obsah dokreslují reálné příklady. Koho zajímá psychologie a lidská povaha, tak přečtením léto knihy rozhodně neudělá chybu.

09.01.2019 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, u které jsem zjistila, že má aktuální nálada a psychický stav ovlivňuje můj pohled na obsah knihy. Při četbě v tramvaji při cestě do práce mi obsah přišel velmi zajímavý (občas mě dostala do takové lehčí filozofické nálady) a při cestě z práce jsem se nad některými fejetony mračila a v duchu si říkala, jaké to nejsou slátaniny. Kniha určitě stojí za přečtení :)

09.12.2018 3 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Mám autora ráda a vždy jsem jeho knihy zhltla jedním dechem. Bohužel u této knihy jsem narazila. Nebavilo mě to, nutila jsem se do opakovaného čtení a doufala, že to zlepší. Nezlepšilo.

21.07.2018 2 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Bohužel jsem byla docela zklamaná.. Nejdříve jsem četla první a třetí díl a nyní jsem se dostala ke druhému. Zápletka mě nebavila a přišlo mi to takové nijaké. Raději doporučuji knihy Oheň a Pomsta od Jane Casey, je to v podobném stylu a lepší než tento díl :).

11.07.2018 3 z 5

Pomsta Pomsta Jane Casey

Výborný, skvělý, úžasný! Příběh byl zajímavým způsobem propracovaný a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Jediné, co mě štve, je že není další díl :(. Doporučuji všema deseti, kniha obsahuje vše, co je potřeba pro správnou detektivku :).

08.07.2018 5 z 5

Oheň Oheň Jane Casey

Výborná záležitost, rozhodně doporučuji! Knížka měla všechno, co potřebovala a jsem hrozně ráda, že jsem našla další oblíbenou autorku :)

06.07.2018 5 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Rozhodně nejlepší kniha od Robothama! Rozhodně doporučuju všema deseti :) Od knihy jsem se fakt nemohla odtrhnout.

04.07.2018 5 z 5

Tygřice Tygřice Torey L. Hayden (p)

Miluju veškeré knihy od Torey, jelikož je pro mě obrovskou inspirací z důvodu mé práce s dětmi. Příběh byl také skvělý v tom, že Sheila dokázala vmést Torey nejrůznější chyby, které se na ní ,,dopustila”. Opět výborná záležitost.

01.07.2018 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Výborná kniha! Nejdříve jsem se musela zorientovat ve velkém množství postav (mohlo jich být míň), ale pak měl příběh spád a především zajímavý nápad. Za mě skvělá věc, která měla poutavé vyuzlení.

25.06.2018 4 z 5

Blízko smrti Blízko smrti Peter James

Za mě spokojenost :)) V půlce se mi to zdálo už trochu překombinované, nicméně ke konci do sebe vše zapadalo :).

21.06.2018 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Další skvělá Dánovka! Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to mělo spád. Rozhodně doporučuju přečíst!

17.06.2018 4 z 5

Palindrom Palindrom E. Z. Rinsky

Chtěla bych disponovat takovou fantazií jako autor této knihy .. :) Jsem z knihy taková rozpolcená - na jednu stranu je velmi čtivá a vcelku vtipná. Ana druhou stranu je v ní, na můj vkus, obsaženo příliš fantazie.

13.06.2018 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Mám k této knize takový ambivalentní vztah.. Docela jsem v knize ,,ležela", ale děj mi přišel překombinovaný a místy už trochu ujetý. Četla jsem všechny knihy Miniera a tahle byla zatím nejslabší.

17.03.2018 3 z 5

Cesta vojáka Cesta vojáka Michal Černý

Musím vyjádřit obdiv autorovi, který zvládl nacpat čtyři zahraniční mise do 134 stránek. Kniha byla celkem povrchní a mrzelo mě, že se nepustil do detailnějších rozborů určitých situací. Příběh Michala Černého má jistě velký potenciál a bohužel mi přišel dost promarněný touto kratičkou knížkou.

29.01.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Četla jsem všechny knihy z této série a tato se mi líbila asi nejméně. Nicméně.. je to velmi fajn čtení, děj má spád, takže jsem se nenudila. Na knížku jsem se těšila a nezklamala, budu vyhlížet další díl :)

30.12.2017 4 z 5

Generation kill: válečný reportér v první linii irácké války Generation kill: válečný reportér v první linii irácké války Evan Wright

Nejsem žádnou fanynkou tohoto žánru, ale seriál mě doopravdy zaujal, a tak jsem přečetla knihu od Ficka a poté v originále Generation kill od Wrighta. Obě knihy mě pohltily a nemohla jsem se odtrhnout. Seriál byl super, ale kniha mi mnoho věcí dovysvětlila. Rozhodně doporučuju.

30.08.2017 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Stalkeři nabízí zajímavou zápletku a dobře napsaný příběh. Děj je občas takový krkolomný, některé akce jsou nereálné, ale budiž - četlo se to dobře a byla to taková fajnová pohádka :). Já jsem si u četby odpočinula a Finche budu sledovat dál.

17.07.2017 4 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Naštěstí tato kniha nebyla první, kterou jsem od Dána četla. Dočetla jsem ji, ale bylo mnoho okamžiků, kdy jsem jí chtěla odložit. Nejzajímavější částí je konec, takže doporučuju vytrvat, ačkoli je příběh zdlouhavý a místy nudný (=normální práce policistů). Jinak se bohužel domnívám, že popisování politických zásahů do práce policie je věrohodným popisem pravdy v našem světě..

15.07.2017 3 z 5