Oheň

Oheň obálka knihy
Mé hodnocení:

V londýnských parcích řádí přízrak – brutální vrah, který své oběti, mladé ženy, nejdřív ubije a pak spálí. Případ se dostane do rukou mladé ambiciózní kriminalistky Maeve Kerriganové, která v něm vidí především velkou šanci prosadit se v převážně mužském světě oddělení vražd. Její kolegové považují Maevinu schopnost empatie spíš za slabinu než za přednost, jenže jak se Maeve dozvídá o poslední z obětí víc a víc, její odhodlání vypátrat jejího vraha a dostat ho před soud sílí a přináší i některé překvapivé objevy. Bude to ale stačit k dopadení vraha, kterého nikdo neviděl, zvlášť když všechny případné důkazy zničil oheň – a když ani nadřízení mladé kriminalistky nejsou tak docela na její straně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165358/maeve-kerrigan-ohen-VDN-165358.jpg 4.158

Maeve Kerrigan 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Argo

The Burning, 2010

Kniha Oheň

lancelot
27.05.2020

Pohodová detektivka, dobře se četla.

monaska
25.01.2019

Čtivá a nenáročná.

aralka
08.12.2018

ale jo, celkem dobrá detektivka, četlo se to pěkně, odpočinkové čtení :-)

Tess04
08.08.2018

Knížka pro mne byla čtivá a napínavá, líbila se mi hlavní hrdinka Maeve a jsem zvědavá jak to s ní dopadne, už mam v tašce druhý díl s touto postavou - Pomsta :)

BlackFun
06.07.2018

Výborná záležitost, rozhodně doporučuji! Knížka měla všechno, co potřebovala a jsem hrozně ráda, že jsem našla další oblíbenou autorku :)

Evina76
18.10.2017

Pro mě byla kniha příliš rozvláčná, napínavější byl až konec.

Januli
09.10.2017

Závěr se mi líbil a klidně si přečtu další knihu od autorky.

intelektuálka
20.03.2017

Čekala jsem průměr, ale příjemné překvapení. Vykreslení hlavních dvou postav Maeve i Louisy věrohodné. Stojí za přečtení!