Bla80 Bla80 komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Kniha neměla chybu, Cormorana s Robin jsem si oblíbila, přečetla jsem všechny jejich příběhy. těším se na nějakou další...

16.05.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

já jsem další příběh s Erikou uvítala, všechny knihy s ní a jejím týmem se mi líbily a tahle nebyla výjimkou.

13.01.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

precetla jsem jednim dechem, je to ctive, dalsi super pribeh Josie a jejiho tymu

04.06.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

opět super, Kim a její tým prostě nezklamou, autorka taky nezklamala, ani jednou svou knihou, už hned zítra začnu číst tu zatím poslední v sérii

14.09.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

budu se opakovat, ale Kim zbožňuju, všechny její příběhy prostě můžu, autorka je vážně skvělá

26.09.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Ja se tak bala o vztah Josie a Noaha... kdyz ho ovlivnila vrazda blizke osoby...
Mam rada serii s Josii, uz na me ceka u sestry na pujceni i ta posledni novinka. tesim se.

27.03.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Kniha opět pobavila jako všechny předchozí díly. jen jedna část mi tam přišla zbytečná, nesedělo to do běžícího děje. ale neva, stálo to za přečtení.

04.01.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi libila, byla to moje prvni ctena od autorky. Libilo se mi prolinani dvou casovych linii, udrzovalo to cloveka v napeti, protoze v soucasne linii vzpominali na cosi v minulosti a pritom v linii z minulosti k tomu jeste taky nedoslo. Autorka pise ctive, neni to nuda a clovek proste musi cist, aby se dozvedel vsechno co nejdriv.

08.09.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Kim mam rada a jeji tym taky. pripad byl zamotany a necekala jsem takovy konec.

31.07.2023 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Autorka nezklamala, Josie jsem si oblíbila. už se těším na další knihu, mám ji už připravenou...

19.02.2023 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

no teda, ten konec... to bylo drámo. mám ráda Lottie a její případy, autorka píše hodně čtivě. jak jsem ale měla mezery ve čtení v řádech dnů, ztrácela jsem přehled, kdo je kdo a na konci jsem byla zmatená o to víc. bylo by lepší číst bez delších přestávek .

15.06.2023 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Napínavé, těžko jsem se odtrhávala od čtení, napnutá jak kšandy, co se zas stane. Lottie jsem si oblíbila, autorka píše velmi čtivě.

04.01.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Takove rozuzleni jsem teda necekala... kniha super jako vsechny od Lisy Reganove, Josie je super.

14.06.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

no to zas bylo teda. napinavy jak ksandy, tentokrat se ke konci dalo uz trochu tusit, kdo je vrah. mam rada tuto serii, jdu na dalsi knizku

09.04.2024 5 z 5