BelphegorSara BelphegorSara komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Krásný a smutný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Různé osobnosti střídající se v jedné mladé slečně která si prožila velké trauma mě absolutně ohromily. Nic podobného jsem zatím nečetla.

Označená Označená Kristin Cast

Tuto knihu mám vždy velmi rychle přečtenou. Přečetla jsem zatím jen 4 díly, ale s radostí se pustím do dalších. Postavy, zápletky a prostředí jsou mi velmi sympatické a nemůžu se vždy odtrhnout. Jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila.

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Moje první přečtená kniha. Úžasná, krásná..

22.11.2017 5 z 5

Šibeniční vrch Šibeniční vrch Lois Duncan

Kniha mě moc baví.. Nečekala jsem od ní hodně, ale překvapila :)

30.11.2017 4 z 5

Nokturna Nokturna John Connolly

Já ji tak dlouho hledala! Četla jsem ji dávno a pak jsem ji nemohla nikde dohled. Vynikající kniha.

26.11.2017 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Já se od ní nemohla odpoutat. Za pár hodin jsem ji měla přečtenou.

25.11.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Nádherný příběh a nečekaný konec.

Loď duchů Loď duchů Thomas Brezina

Moje první kniha od Breziny. Bylo mi asi 10 a hltala jsem všechny kluby záhad. Ráda bych si vytvořila časem doma sbírku všech jeho knih co jsem přečetla v dětství :)

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Kniha je jedna z mých nejoblíbenějších i když je v podstatě úplně primitivní. Nějak jsem se v ní našla :) Ráda si ji přečtu znova.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Super knížka a těším se až si přečtu další díly.

23.11.2017 4 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Meg Cabot miluji. Je to skvělá spisovatelka a touhle trilogií se mi zamlouvá ještě víc. První díl je úplně skvělý a nemám co vytknout. Druhý je napínavější a na třetí se chystám, ale už vím, že se mi bude moc líbit.

Asylum Asylum Madeleine Roux

Něco se mi v této knize líbilo, ale bylo toho velmi málo. Horor pro děti který není pro děti, ale zároveň si nedovedu představit jak nadchne dospělého člověka.

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Skvělá a velmi čtivá. Líbí se mi, že na pořádnou zápletku čekáme dlouho. Bylo to napínavé.

Carrie Carrie Stephen King

Nijak mne neoslovila. Zajímavý příběh, ale zpracování se mi moc nelíbilo.

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Souhlasím s předchozím komentářem: Fantastická kniha!

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Příběh zajímavý, ale nelíbí se mi jak je kniha psaná.

23.11.2017 2 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Vtipná a drzá. Líbila se mi a hodně.

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

První kniha kterou jsem si vybrala podle krásného obalu :) Nelituji! Krásný příběh a velice sympatická hlavní hrdinka. Mystičnost a malinko složitější styl psaní autorky, této knize přidávají. Patří k mým oblíbeným.

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Přečetla jsem ji celkem rychle a nelituji. Každopádně v některých částech byla opravdu velmi nudná.

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Není co vytknout! Skvělá knížka.