Belisima Online Belisima komentáře u knih

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Od zacatku byla knizka zajimava, dokonce fascinujici. Ovsem asi v polovine knihy jsem se zasekla a cetla ji hrozne dlouho. Proste jsem se uz nedokazala naladit na pribeh. Ale zaslouzi si 4*.

31.03.2020 4 z 5

Světlo pulsaru Světlo pulsaru Aleš Pitzmos

Nebylo to vubec spatne napsane, ale mela jsem problem se vzit do knihy. Mozna za to mohli okolnosti a ze jsem mela malo casu na cteni.

30.10.2019 3 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Fajn pribeh. Dalo by se z tohoto tematu vytezit mnohem vice, ale zase to bylo ctive napsane.

10.09.2019 4 z 5

Artefakt Artefakt Jamie Sawyer

Ze zacatku to nebylo spatne, ale mela jsem velky problem cemukoliv aspon trochu verit. Za me 50%

03.08.2019 3 z 5

Transport ledu Transport ledu Alastair Reynolds

50% zajimavy pribeh, ale se spoustou ale. Hlavne nektere veci nedavali smysl.

21.07.2019 3 z 5

Šeroprostor Šeroprostor Ann Aguirre

Taky číst knížku hned po dočtení Osady, která nemá jedinou chybu, to je dost hloupé. Tak že,
nedočetla jsem Šeroprostor, ale ne kvůli tomu že by mě knížka nezaujala, ale proto že mi to připadalo tak strašně hloupě napsané. Ačkoliv se mi prostředí líbilo, hlavní hrdinka se mi taky líbila, ale slova v knize byla použita špatně, jednou to bylo psané v minulosti, pak v přítomnosti, pak jsem četla 2x jednu větu protože jsem nevěděla kdo to říká, nebo si to jenom myslí a co tím myslí. Nevím jestli to zvorala spisovatelka, nebo překladatel, ale já nehodlám ztrácet čas špatně napsanou knížkou, jdu číst něco lepšího.

22.03.2019 1 z 5

Led pod kůží Led pod kůží Vilma Kadlečková

Nechápu to, ale vždy když čtu Mycelium, tak se mi po 10 minutách začnou zavírat oči. Ať v metru ve stoje, v tramvaji, nebo doma. Asi mě ovládá nějaký Össean a nechce mi umožnit dočíst knihu. Ale s tímto problémem nehodlám bojovat a když jsem vzala do ruky jinou knihu, tak za chvíli jsem byla na 80 stránce a ani jednou nezývla. Tak snaha byla, příběh je zajímavý, ale asi dle mého podvědomí, jde pomalu kupředu a můj mozek nepřijímá tyto informace. Omlouvám se knížce i autorce, možná někdy, až budu v důchodu tak to přečtu.

25.02.2019

Slunce na útěku Slunce na útěku František Niedl

Depresivní, ale poučné. Ale víckrát to číst nechci, ta beznaděj nebyla hezká ani příjemná.

12.02.2019 3 z 5

Přístav u řeky Styx Přístav u řeky Styx Pavel Fritz

Nedočetla jsem, chyběl mi v knize hlavní hrdina. V knize je spousta lidí na kterých mi nezáleželo a proto jsem si ani nebyla schopná zapamatovat jejich jména, pak jsem četla a vůbec nevěděla co čtu. Tak jsem to vzdala. Ale při tom by stačilo zaměřit spisovatelovu pozornost na jediného člena, trochu rozvinout charakter a už by mě knížka měla v pazourech. Prostředí bylo totiž fascinující.

30.01.2019 1 z 5

Areston Areston Josef Pecinovský

Dobrá knížka. Pomohla mi dostat se ze čtenářské krize. Po přečtení cyklu Algor jsem se do čtení nemohla dostat, nic mě nebavilo a nic mi nepřišlo dost dobré. Rozečteno asi 5 knih. Ale kniha Areston je napsaná velice čtivě a umí pohltit.

22.01.2019 4 z 5

Rituály dospělosti Rituály dospělosti Octavia Estelle Butler

Už to na mě stejný dojem jako první díl neudělalo, ale stejně se knížka četla dobře. Ráda bych přečetla 3. díl, jsem strašně zvědavá jak to celé dopadne, ale už ho nemůžu sehnat.

07.12.2018 4 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Knížka dočtená a já jsem spokojená. Ovšem, ještě před dočtením jsem se vrhla na seriál a ten byl v tomto případě lepší, nebo spíše v seriálu je to perfektně zpracované, ani moje fantazie neumí v hlavě vyčarovat takový vesmír. Za to ale kniha nemůže. Dávám 4 * ale knížka by si s klidem zasloužila 5, ale po přečtení cyklu Algor nemůžu hodnotit stejně.

27.11.2018 4 z 5

Vládci loutek Vládci loutek Robert A. Heinlein

Nebylo to vůbec špatné. Ale mě to až tak nepohltilo. Dalo by se říct, že to bylo hodně naivní a neuvěřitelné.

10.10.2018 3 z 5

Půjčovna masa Půjčovna masa Richard K. Morgan

Nebavilo mě to, ani seriál mě nebavil, ani jsem nedokoukala. Příběh nebyl špatný, ale spíš mi vadil styl knihy, vůbec mě to nepohltilo.

18.09.2018 1 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Krásně zakončená série. Začátek knihy a konec knihy mě velice bavil, rozhodně doporučuji všem kteří mají rádi fantasy. Výborně napsaná celá série. Děkuji všem kteří mě svými komentáři nalákali na tuto sérii. Rozhodně řadím mezi oblíbené. Čtení mě potěšilo stejně jako čtení Eragona.

31.08.2018 5 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Druhý díl začal velmi napínavě a vůbec celá kniha je popsána tak krásným stylem, chvílema jsem tápala a chvílema ani nedýchala, ale čtení jsem si nesmírně užila. Určitě si přečtu znovu celou sérii. Některé knížky jsou při druhém čtení ještě lepší. Tato série patří k těm neobyčejným knihám.

28.08.2018 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Mě se knížka líbila. Taková jednoduchá a co zaujme a pohladí na duši.

13.08.2018 4 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Druhý díl byl poutavý, ovšem obávám se že za pár měsíců si nevzpomenu o čem tato knížka byla. Příběh časem vybledne, protože ho zastoupí lepší knížky. Ale na 4 hvězdičky to bylo.

25.07.2018 3 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Krásné zakončení série.

25.05.2018 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Priserna obalka knihy. Nebyt autorky, tak to nevemu do ruky. Pribeh nebyl spatny, jen mi lezli na nervy vsechny postavy. Za me nic moc.

24.02.2024 2 z 5