21. den ekniha

Již stovky let na Zemi nikdo nevkročil – až do teď. Od přistání stovky odsouzenců uplynulo již 21 dní. Jsou to jediní lidé, kteří žijí na planetě… nebo si to alespoň myslí. V tváří tvář neznámému nepříteli se Wells pokouší udržet skupinu pohromadě. Clarke se zatím snaží odhalit tajemství údajně opuštěné planety a pomoci Bellamymu najít jeho sestru – bez ohledu na možné následky. A na vesmírné stanici musí Glass podstoupit nemyslitelnou volbu mezi životní láskou a životem samotným. V tomto vzrušujícím pokračování knihy Prvních 100 Kass Morganová odhaluje neuvěřitelná tajemství, zpochybňuje všechny základní jistoty a testuje pevnost lidských vztahů. A jestliže chce sto odsouzenců přežít, musí si uvědomit, že existuje jen jediné řešení – zapomenout na všechny spory a spolupracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237573/21-den-237573.jpg 3.9221

Prvních 100 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), CooBoo

Day 21, 2014

Kniha 21. den

KnihomolkaAnna

Musím říct, že tento díl byl mnohem napínavější.
Jelo mi to víc než první, ale oba se tak nějak doplňují, v každém něco.
Příjemně mě překvapil konec, ale pěkně mě naštvalo, že další díly nevyšly v češtině. Doufám, že se k překladu někdy někdo odhodlá, pak bych určitě sérii dočetla.
No, nebudu si dělat zbytečné naděje, od českého vydání druhého dílu to už přece jen pár let je.

Jass
22.02.2020

Zklamalo mě, že existují další díly, které v češtině nevyšly... Doufala jsem, že se to tímhle dílem nějak uzavře a já budu mít pokoj... no, to by bylo moc snadný. Upřímně si nejsem jistá, jestli sérii někdy dočtu, protože... už si ani nepamatuju o čem to bylo... a to o něčem vypovídá. Nadšená z toho zkrátka vážně nejsem...

Belisima
10.09.2019

Fajn pribeh. Dalo by se z tohoto tematu vytezit mnohem vice, ale zase to bylo ctive napsane.

hs777
23.08.2019

Doporučil mi syn, kterého zaujal seriál velmi volně natočený podle knižní předlohy. Tento žánr sice nevyhledávám, teenager už taky dlouho nejsem, ale docela mě to bavilo. Jelikož jsou přeloženy pouze první dva díly, bude mi muset zbytek dovyprávět.

Knihomolka97
19.08.2019

Rozhodně lepší než první díl. Hodně zajímavé skutečnosti, které postupně vyplývaly na povrh. Líbil se mi vztah Clarke s Bellamym, oblíbila jsem si i Sashu. Jen si nemůžu pomoct, ale Luke je mi hrozně nesympatický. Nevím, něco mi na něm vadí.
Je škoda, že další díly nejsou přeložené. Ale začínám uvažovat a koupi ostatních dílů v angličtině.

LadyD
05.08.2019

Mnohem lepší než první díl... Opravdu mě to bavilo víc. Mohlo být trochu víc akce ale jinak velmi příjemné čtení ... Teď ještě si pořídit ty další dva díly ,které si budu muset přečíst v angličtině ..ale už se na to těším :)

nadenka13
12.05.2019

líbilo

heliiinka
22.10.2018

Z počátku to bylo trošku rozvleklé a do čtení jsem se musela nutit. Ale konec byl naopak čtivý o hodně víc. Přišlo mi, že tam byly nepříjemné a nereálné extrémy pozitivnosti a negativity.
*SPOILER*
Třeba Bellamy a Clarke. Nejdřív se milují, pak se Bellamy neskutečně naštve kvůli Lilly a za chvilinku jsou zase spolu, jako by se nic nestalo.
To samé Luke a Glass. Sluníčkujem, hater největší a pak zase sluníčkujem.

Oproti jedničce slabší...