Belisima Belisima komentáře u knih

Dítě zvané „To" Dítě zvané „To" Dave Pelzer

Nelze hodnotit knížku, ale jsem ráda že jsem to přečetla, nešlo nedočíst. Knížku je dobré si přečíst, alespoň nezůstanu zaslepená ve svém spokojeném životě.

15.05.2018

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jsem ráda že jsem si to přečetla hned a nečekala jsem až vyjdou všechny díly. Teď se mám na co těšit. Přečtu znovu až vyjde i 3 díl. Krásná knížka Naslouchač. Vysoké hodnocení na DK je opravdu zasloužené.

15.05.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Dočteno a musím uznat že tato knížka mě uchvátila. Když se mě někdo ptal o čem knížka je, tak jsem popsala knihu tak, že si klepal na čelo a to jako čteš dobrovolně? Popis totiž zní nesmyslně, ale příběh je velmi uvěřitelně napsaný, vžila jsem se do úžasné Ilan i do ostatních postav. Doporučuji každému kdo má rád Fantasy.

15.05.2018 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

2.knížka opět výborná, bavila mě od začátku do konce, akorát mi to už přišlo trochu přitažený za vlasy. Ale i tak mě to neodradilo a přečetla jsem knížku za den a půl. Kresby a fotky dodali celému čtení lepší představivost. Určitě si přečtu znovu všechny díly až vyjde Obsidio, mělo by vyjít v listopadu 2018, už se moc těším.

06.04.2018 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Dočten 1. díl a musím říct, že mě knížka dlouho nepohltila tak, jako tato. Ačkoliv ji mám jenom půjčenou s knihovny, tak mi to nestačí, tuto knihu hned musím vlastnit i když pro ni nemám místo. Ale musí být moje. Nápad na zpracování knihy v tomto stylu je geniální. Knížka je tím jiná, jakoby jsem nahlížela do tajných neveřejných dokumentů. Možná díky tomu je knížka víc uvěřitelnější a tím pádem mě více pohltila. To byly krásné 3 dny ve vesmíru.

03.04.2018 5 z 5

Měsíční prach Měsíční prach Arthur Charles Clarke

Knížka mě bavila, přečetla jsem to rychle a na to jak je ta knížka stará, tak mě překvapila.

29.03.2018 4 z 5

Klan velkého medvěda 1 Klan velkého medvěda 1 Jean Marie Auel

Moje nejmilejší celá série, přečteno několikrát a ještě několikrát přečtu. Miluji přírodu a divoká zvířata a autorka vše tak krásně popsala. Ajla je úžasná postava kterou si hned zamilujete.

27.03.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Milá kniha, pro mě šitá na míru, miluji sníh a přírodu, vše v knize bylo krásně popsané, děj byl velmi zajímavý, hlavní hrdinka mi sedla, příběh velice povedený.

27.03.2018 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Moje nejoblíbenější kniha, když jsem zoufalá a nevím už co mám číst a nic mě nebaví, tak si knihu přečtu znovu, v tu chvíli zapomenu na celý svět a jsem na Marsu.

26.03.2018 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Výborný příběh, skvěle vymyšlený svět. Zajímavá hlavní hrdinka.

23.03.2018 4 z 5