Barik05 Barik05 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Super, zasmála jsem se u toho, určitě doporučuji.

20.03.2018 5 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Úplně skvělý konec, strašně se mi libí to jak se tam pořád objevují postavy z prvních dílů

12.02.2018 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Překrásné, je to tak skvělá kniha skoro nemám slov. Ale ty různé překlepy a chybějící uvozovky, to je opravdu škoda že tam jsou.

04.02.2018 3 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Je to úplně boží kniha, doporučuji.

28.01.2018 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Úplně skvělá kniha, zajímavý děj a pěkný styl psaní. Občas tam byl nějaký ten překlep, ale tuhle kniha jsem si zamilovala.

14.01.2018 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Skvělý příběh a na to že jsem knihy tohoto typu nikdy moc nečetla tahle kniha mě chytila a já jsem ji nemohla dát z ruky dokud jsem ji nepřečetla a ten konec byl opravdu skvělý a ja jsem to vůbec nečekala že to nakonec bude tak a ne onak. Prostě doporučuji přečíst.

30.12.2017 5 z 5

Tajemství prstenců Saturnu Tajemství prstenců Saturnu Philip Reeve

Tohle je moje asi vůbec nejoblíbenější kniha je opravdu moc hezká, zajímavý děj a nečekané rozuzlení a všechno až na pár podrobností je skvěle promakané. Doporučuji.

30.12.2017 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Moc, moc hezké u téhle knihy jsem se nasmála a myslím že se zařadila k mým oblíbeným knihám. Doporučuji.

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Ze začátku se mi to zdálo trochu těžko pádné ale po přečtení obou dílů vím že to bylo potřeba. Skvělá kniha, doporučuji.

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

Bylo to zajímavé, a je obdivuhodné jak se Lily dokáže postarat o své sourozence. Od této knihy jsem čekala celkem dost a kniha mě rozhodně nezklamala.

Tajemství saténových klobouků Tajemství saténových klobouků Philip Reeve

Moje úplně nejoblíbenější kniha, opravdu moc dobře napsané četlo se to samo. Rozhodně doporučuji.

23.12.2017 5 z 5

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

Skvělá kniha, byla snad ještě lepší než první díl, knihu jsem měla půjčenou od kamarádky a zhltla jsem ji za pár dní.

23.12.2017 5 z 5

Zastavte ji někdo! Zastavte ji někdo! Caleb Krisp

Moc hezký závěr, jsem moc ráda že se mi tato kniha dostala do rukou.

21.12.2017 5 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Moc hezké a je to i moc smutné, hlavně ten konec. Rozhodně doporučuji.

15.12.2017 5 z 5

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Tento díl se mi líbí snad ještě víc než ten první, celou sérii mám moc ráda. Už se těším až si přečtu další díl.

14.12.2017 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Jedna z mých oblíbených knih, ze začátku mi připadala trochu těžkopádná pak se ale děj rozjel a já nemohla od stránek odtrhnout oči. Skvělá kniha.

03.12.2017 5 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Moc hezké a je to smutné. Tuto knihu jsem četla na doporučení od kamarádky a rozhodně toho nelituju. Určitě si přečtěte.

03.12.2017 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Hezká kniha, sice mi připadá druhý díl lepší a je tam celkem dost překlepů. Jinak moc pěkné, baví mě pozorovat různé zvraty v Aleině životě.

03.12.2017 3 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Moc pěkné, sice mi připadá zvláštní že se Kiara zamilovala do člověka dvakrát staršího než je ona, ale láska je věc nepochopitelná takže proč ne. Jinak se mi líbí i seznámení s příběhem na začátku zároveň mě to taky trochu mrzí, protože se tím člověk připraví o šokující rozuzlení. Jinak hezká kniha a přečtu si i další díly.

02.12.2017 4 z 5

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Jedna z nejhezčích knih které jsem četla, Amarlis se mi dostala k srdci je to moc dojemné. Pochopíte po přečtení. Opravdu skvělá kniha.

01.12.2017 5 z 5