Tajemství saténových klobouků

2. kniha série Artur Mumby. Pokračování dobrodružného vyprávění Tajemství prstenců Saturnu. Mumbyovi obdrží pozvání do nově otevřeného grandhotelu v exotické oblasti Hlavního pásu asteroidů mezi Marsem a Jupiterem. Namísto nerušených prázdnin na břehu moře je ale čeká celá řada překvapení. Moře záhadně mizí a zase se objevuje, hotel sám jako by klouzal časem a o překvapení není nouze ani mezi hosty. Dřív než se nadějí, musí Art, Myrtle, jejich matka a Jack Wirwal čelit nejen obřím písečným škeblím a dravým hvězdicím z prehistorického Marsu, ale i mnohem lstivějším protivníkům… -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25998/tajemstvi-satenovych-klobouku-25998.jpg 4.49

Artur Mumby 2.

Romány, Sci-fi, Fantasy

Vydáno: , Mladá fronta

Starcross, 2007

Kniha Tajemství saténových klobouků

josef4551
31.12.2020

Druhá kniha s osudy mladého Artura Mumbyho nás opět zavádí do vesmíru (nebo také všehomíru či éteru, vyberte si podle chuti) a opět je potřeba se vypořádat s novým druhém zla, které by rádo ovládlo svět. Stejně jako u prvního dílu nám český název knih trochu naznačuje, kam bude příběh směřovat, ale vůbec to nevadí. Dobře napsaný a čtivý příběh doplněný krásnými ilustracemi Davida Wyatta je prostě perla každé domácí knihovny. Škoda jen, že tenkrát nakladatelství Mladá fronta nevydalo i třetí a závěrečný díl série.

Barik05
23.12.2017

Moje úplně nejoblíbenější kniha, opravdu moc dobře napsané četlo se to samo. Rozhodně doporučuji.

katka2000
04.04.2012

Zajímavá knížka krásné ilustrace.