Barabora Barabora komentáře u knih

Válka mezi vlkem a liškou Válka mezi vlkem a liškou Kito Lorenc

Úžasná bajka. I když staré knihy, nejsou už pro mě tak zábavné, tahle bajka, je opravdu skvělá.

17.02.2021 5 z 5

Kráska a zvíře – Nejkrásnější příběh Kráska a zvíře – Nejkrásnější příběh Walt Disney

Tuhle knihu jsem si půjčila z knihovny a byla strašně super četba. A ta filmová obálka, s Emmou Watson!

14.02.2021 5 z 5

Anča a Pepík 1 - komiks Anča a Pepík 1 - komiks Lucie Lomová

Strašně super. Tuhle knihu, jsem četla, už před rokem. Moc si toho nepamatuji, ale vím, že čtení komiksu, utíkalo hodně rychle a že mě hodně bavilo. Komiksy moc nemusím. Nevím proč. Ale tohle, je malá výjimka. Vyhovuje mě, že díly na sebe moc nenavazují. Doporučuji

14.02.2021 5 z 5

Zimní škola v přírodě - Tajemné stopy Zimní škola v přírodě - Tajemné stopy Zuzana Pospíšilová

I když, to není pro můj věk, tak se mi kniha líbila. Přcetla jsem ji za dopoledne a trvalo mi to pár minut.

11.02.2021 4 z 5

Přece to nevzdáš Přece to nevzdáš Helena Žižková

Neuvěřitelně krásná kniha. Určitě doporučuji.

08.02.2021 5 z 5

Emily Vichrná a hrad v mlze Emily Vichrná a hrad v mlze Liz Kessler

Dala jsem Emily ještě jednu šanci a nebylo to tak špatně. Dala bych 4/10.

04.02.2021 2 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Knihu, jsme četla již dvakrát. Poprvé proto, protože mě zajímalo, jaká bude nová knihy, kterou jsem dostala k Vánocům. Podruhé na čtenářskou výzvu, tady na Databázi knih. Přesně nevím, co to je knihy, která je vyprávěna RETROSPEKTIVNĚ, ale zdá se mi, že tato kniha je na to jako dělaná. Vřele doporučuji. :-)

04.02.2021 4 z 5

Ledové království Ledové království Walt Disney

Prosím, ať má Anna taky nějaké schopnosti!!!

03.02.2021 5 z 5

Se slony se nemluví! Se slony se nemluví! Tanya Stewner

Prvně jsem tento díl, považovala, za 5. Ale, 9n je to díl 1! Byla jsem z toho trochu vyvedená z míry...
Můžu jen doporučit.

02.02.2021 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Victoria Schwab

První jsem četla díl 2. Ten byl dobrý a doporučuji. Ale tenhle, mě trošku zklamal.

02.02.2021 4 z 5

O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících Milada Motlová

Kniha se mi hodně líbila. A protože se jmenuji Barča, tak mi muselo být jasné, že mojí oblíbenou postavou bude Baruška. Ale i ostatní postavy jsou moc dobré. Loupežníci mě baví.

02.02.2021 5 z 5

Zlatá kniha pohádek Zlatá kniha pohádek Karel Jaromír Erben

hodně tlustá kniha, do které se mi nikdy nechtělo. Hezké obrázky. Ale jak napsal uživatel MartinaP1984, není to nejjednodušejší.

02.02.2021

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Tak to je
ten nejlepší díl z celé série!
Napínavé, čtivé, plné humoru, ale i neštěstí a schválnosti.
Miluju tuhle sérii.
Doporučuji, upne všem!!

31.01.2021 5 z 5

Čokoládové dortíky pro všechny Čokoládové dortíky pro všechny Katja Frixe

Po strašně dlouhé době, jsem si tuhle knihu přečetla a vadilo mi tam to, že autorka moc rozváděla zmizení kocoura.
Tohle mě kupodivu poprvé nevadilo.
Ale jak jsem říkala v předchozím komentáři, se mi kniha líbila.
Já sama, jsem byla s Klárko napjatá, jak oslava dopadne.
Nejvíce jsem byla šokovaná, když na oslavu přišla Klárčina nejlepší kamarádka Lenka a paní Sovová, i když to nebylo v plánu.
Pár věcí jsem si ale z předchozího čtení pamatovala.
Ale na podruhé, jsem si všimla mnoho zajímavosti, kterých jsem si předtím nevšimla.

31.01.2021 3 z 5

Strašidelné prázdniny Strašidelné prázdniny Ivana Peroutková

Kniha, byla zajímavá strašidelná. Zaskočilo mě že je to pro 8 let.

29.01.2021

Zmizelá škola Zmizelá škola Daniela Krolupperová

Trošku mě vadilo, že jsem si platle jména Zlobirád a Zlobyrád.
Jinak super.

24.01.2021 5 z 5

Dítě džungle Dítě džungle Sabine Kuegler

tahle mě moc nebavila.

11.01.2021 4 z 5

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

V půli knihy jsem si říkala, jaká to není super knížka, ale teď si to nemyslím. Knihy mě na konci hodně zklamala. Víc ale prozrazovat nebudu, protože někdo to třeba ještě nečetl a chce si to přečíst.... Ale za mě je knížka, zvláštní a nedokončená. Od tohoto autora, bych čekala prostě víc. Proto 2 hvězdy.

11.01.2021 2 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Moc dobrá knížka ale ta kterou jsem četla vypadala trochu jinak ale tu jsem tady nenašla.

Ale mrzí mě že jsem se nedozvěděla, proč rodiče spali.

Vžila jsem se do děje knihy.
Doporučuji

09.01.2021 5 z 5