Zmizelá škola

Ondra chodí do školy už skoro celý rok, ale pořád si na ni nemůže zvyknout. Někdy je škola zábavná (třeba při tělocviku, zpěvu či kreslení), někdy zajímavá (při počítání), ale dokáže být i pěkně nepříjemná. Když se tak jednou Ondra loudá na vyučování, napadne ho, jak by bylo úžasné, kdyby škola jednoduše zmizela. Jako na zavolanou v tu chvíli potká černokněžníka Zlobyráda, který umí plnit zlobivá přání. A hádejte, co pekelného se stane!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198094/zmizela-skola-hGo-198094.jpg 4.419

Kniha Zmizelá škola

Barabora
24.01.2021

Trošku mě vadilo, že jsem si platle jména Zlobirád a Zlobyrád.
Jinak super.

Pajalada
10.08.2016

Velmi povedená kniha pro našeho prvňáka, kterého ve škole baví hlavně tělocvik a matematika a byl by stejně jako Ondra nejraději, kdyby škola zmizela. Po přečtení knihy už si to ale nemyslí. Jedna z povedených knih pro malé čtenáře.

aninka.b
03.01.2016

Knížka s fantazijním dějem o zmizení školy. Děti si však postupně uvědomují, že není správné nechat zmizet školu, proto svůj čin chtějí napravit, což je však komplikovanější. S pomocí tajemných bytostí se jim to však podaří. Knihu bych doporučila pro malé i větší čtenáře, chlapce i dívky.

MartinaF
29.03.2014

Veselé a dobrodružné vyprávěné o tom, co se stane, když zmizí škola i s paní učitelkami a panem školníkem. Další skvělá knížka, která se četla jedním dechem.