Barabora Barabora komentáře u knih

Podivuhodný křeček Harry Podivuhodný křeček Harry Katja Frixe

Nejlepší díl z celé série. (Teda, z těch tří, které jsem četla..) Jistojistě doporučuji!

29.12.2020 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Moc pěkný příběh o dívce Karolíně která má zlou nemoc. A kocourek Charlie se ztratí........ Moc pěkná kniha

Čokoládové dortíky pro všechny Čokoládové dortíky pro všechny Katja Frixe

Další super díl v čarokrásném knihkupectví. Doporučuji

29.12.2020 3 z 5

Kámoškami napořád! Kámoškami napořád! Katja Frixe

Krásná kniha je zajímavá a chvílemi i napínavá. Moc mě bavila. Doporučuji

29.12.2020 4 z 5

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Václav Čtvrtek (p)

Moje první kniha, kterou jsem četla. Moc se mi líbila a vždy mě pobavil dubový mužíček, jak se poprvé ke Slávkovi choval. Doporučuji pro první čtení

29.12.2020

Čarodějka Jennifer Čarodějka Jennifer Elaine Lobl Konigsburg

Zajímavá kniha.

Kniha vypráví o jedné úplně obyčejné holce, která potká čarodějku, která je ovšem kamarádská a začne ji učit.......

Kniha se mi moc líbila a četla se velmi rychle. Doporučuji

Počítačový démon Počítačový démon Thomas Brezina

Super knížka četla jsem ji už před dvěma roky a moc se mi líbí čte se rychle ale očekávala jsem od ní více. Ale všechny knihy od Thomase Breziny jsou super. A každý tento díl má něco jiného. Dávám čtyři hvězdy. Nemůžu jinak než doporučit.

Tajemství hradu Tajemství hradu Thomas Brezina

Super knížka kde hledáte spolu s hlavními hrdiny tátu a cestujete v čase.... Ke knížce máte kartičku bez které se knížka nečte úplně nejlíp. Proto čtyři hvězdy. Doporučuji

Bára krotí Ameriku Bára krotí Ameriku Milena Durková

Tentokrát Bára letí s Marcelou a tetou do Ameriky, kde musí chodit do školy. A protože Marcela chodí do jiné školy musí to zvládnout sama. Budou tam ale noví spolužáci a navíc bude mít problém mluvit anglicky..... Knížka se mi moc líbila, ale více mě bavil díl první. Proto čtyři hvězdy. Ale i tak byla super. Doporučuji

Bára krotí rodinu Bára krotí rodinu Milena Durková

Moc hezký příběh o Báře ke které přijede na prázdniny sestřenice Marcela a bratranec Ivošek který si rozumí s jejím bráškou Standou. Ale Bára Marcelu nesnáší...... Knížka se mi líbila četla jsem ji už dvakrát a klidně bych ji přečetla i vícekrát. Je přesně pro můj věk a to mi vyhovuje. Doporučuji

Rychlý jako vítr Rychlý jako vítr Carola Wimmer

Příběh vypráví o dívce Majce která pojede k babičce. A tam se potká s koněm Severákem a vznikne mezi nimi veliké přátelství...... Kniha se mi moc líbila byla napínavá a moc hezky napsaná. Doporučuji nejen pro milovníky koní

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Kniha vypráví o neslavném příběhu holky Miky která nesnáší svojí spolužačku Mikency a ta ji dělá ze života peklo. Naštěstí má Miky dvě nejlepší kamarádky Zoe a Chloe které jí se vším s radostí pomohou. Kniha se mi moc líbila. Čte se tak rychle že jsem jeden díl přečetla za jeden den. Doporučuji úplně všem i těm kteří nemají čas na čtení knížka se čte opravdu rychle

28.12.2020

Druhá šance Druhá šance Victoria Schwab

Krásná kniha která se čte rychle a jednoduše. Určitě můžu doporučit.

Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus - Náš příběh Marcus & Martinus

Super knížka s hodně informacemi pro fanoušky. Doporučuji

Gumičkování na stávku Gumičkování na stávku Colleen Dorsey

Prima kniha jen nástroje se nekupují zrovna nejlíp.

28.12.2020 4 z 5

Emily Vichrná a příšera z hlubin Emily Vichrná a příšera z hlubin Liz Kessler

Emily mě neoslovila kniha mě příliš nebavila.

28.12.2020 1 z 5

Hubert a přátelé - Dobrodružství u lesního jezera Hubert a přátelé - Dobrodružství u lesního jezera Gaby Scholz

Hezký příběh o třech kamarádechmedvědu Hubertovi, králíkovi Hanušovi a tučňáku Prokopovi. Knížku jsem četla už třikrát a i když je to spíše pro menší čtenáře, pořád mě knížka baví. Čte se rychle a jednoduše. Doporučuji

28.12.2020 4 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Hezká knížka chvílemi mi bylo Matyldy líto jak se k ní její rodiče chovají. Naštěstí tam byla hodná paní učitelka která měla Matyldu ráda. Naopak mě pobavila ředitelka Kruťáková jak v knize tak ve filmu. I když v knižním spravování byly jiné jméma než ve filmu ale mě to nevadilo. Určitě můžu doporučit.

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Hezká knížka se shrnutím mnoho pohádek např. Pohádka o ježibabě nebo o Popelce. Moc hezké vyprávění které vás vtáhne do děje. Knížka se čte rychle je dobrodružná a napínavá. Je psaná hezky a jednoduše. Můžu doporučit. Příběh dvojčat Alex a Connera vás překvapí a budete si chtít přečíst i další díly. Já sama jsem byla překvapená kolik nápadů autora přepadli a jak zkombinoval tyhle pohádky aby vznikla moc hezká kniha.

28.12.2020 5 z 5

Tygřice se do lvů nezamilovávají! Tygřice se do lvů nezamilovávají! Tanya Stewner

Moc hezká knížka pro milovníky zvířat.

28.12.2020