Čarodějka Jennifer

Víte jak se kamarádí s čarodějkou? Myslíte, že to není možné? Přečtěte si tuto knížku a zjistíte, že to možné je. Z čarodějky se může stát vaše nejlepší kamarádka

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31347/carodejka-jennifer-31347.jpg 3.424

Jennifer, Hecate, Macbeth, William McKinley and me, Elizabeth

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:

Lessana
02.06.2017

Túto knižku som dostala ako dievča od jednej rodinnej známej, ktorá mi nikdy nebola sympatická, mala ľstivé, falošné oči, vždy sa úlisne a afektovane prihovárala. Slovom, nikdy som sa v jej prítomnosti necítila dobre. Nejako som sa dlho okúňala, kým som sa odhodlala vziať túto knihu od nej do ruky s úmyslom prečítať ju. Vždy som mala pred očami jej "nevábnu darkyňu". No a pocit po prečítaní knihy ostal podobný ako zo stretnutia s dotyčnou pani...

PeťkaW.
21.03.2017

Teď s odstupem tolika let si říkám, proč jsem tuhle knížku vůbec četla. Ale v těch 13 to nebylo nejhorší počtení. Docela mě kniha bavila, ale už i v tom věku jsem věděla, že je to knížka sice čtivá, ale bez valného děje a myšlenky.

DarlaW
12.01.2013

Velmi čtivé, jako dítě jsem knížku přečetla mnohokrát a měla jsem ji moc ráda. Určitě se k ní ještě vrátím. I když je pro děti.

Elaine Lobl Konigsburg

Elaine Lobl Konigsburg