Čokoládové dortíky pro všechny

Čokoládové dortíky pro všechny https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427931/bmid_cokoladove-dortiky-pro-vsechny-N3o-427931.jpg 5 27 8

Klárka bude mít za pár dní narozeniny! Moc se těší na svoji oslavu v Čarokrásném knihkupectví, kterou chystá společně s kocourem Gustafem a mluvícím zrcadlem panem Králem. Jenže majitelka knihkupectví, paní Sovová, musí zničehonic odcestovat! Její zástupce pan Hibou má sice spoustu zajímavých nápadů a dokonce i křišťálovou kouli na věštění, ale vyvolává taky spoustu zmatků. Klárka začíná mít obavy, jestli je opravdu tak fajn, jak se zprvu zdálo… Divoké cvičení s knihami, sýr nakrájený na kostičky a narozeninová party v ohrožení – nenech si ujít Klárčino třetí dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví! Kniha je určena dětem od 8 let.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Der zauberhafte wunschbuchladen schokotörtchen für alle , 2017

Barabora
31.01.2021 3 z 5

Po strašně dlouhé době, jsem si tuhle knihu přečetla a vadilo mi tam to, že autorka moc rozváděla zmizení kocoura.
Tohle mě kupodivu poprvé nevadilo.
Ale jak jsem říkala v předchozím komentáři, se mi kniha líbila.
Já sama, jsem byla s Klárko napjatá, jak oslava dopadne.
Nejvíce jsem byla šokovaná, když na oslavu přišla Klárčina nejlepší kamarádka Lenka a paní Sovová, i když to nebylo v plánu.
Pár věcí jsem si ale z předchozího čtení pamatovala.
Ale na podruhé, jsem si všimla mnoho zajímavosti, kterých jsem si předtím nevšimla.

Barabora
29.12.2020 3 z 5

Další super díl v čarokrásném knihkupectví. Doporučuji

Josh
01.12.2020 4 z 5

Milý příběh, co pohladí po duši a s pěknou grafikou. Pro dospěláka opakující se a lehce rozvláčné, ale děti to budou vnímat jinak. Spíše holčičí čtení díky hlavní hrdince, ale důležitý je klučičí kamarád… V každém případě se tady objevují malé záhady v reálném světě, kdy hraje roli přátelství, porozumění dospělým, zvířátka a knihy! Nejen děti co rády čtou knížku s nadšením zhltají… nesmí chybět čokoládové dortíky!

Heyhey
22.11.2020 4 z 5

Velmi příjemný jazyk. Pokud se zalíbí malým čtenářům, je velkým plus to, že se jedná o sérii knih. A hezké jsou i ilustrace a vůbec celé výtvarné provedení.

lucakuca
30.09.2020 5 z 5

Zase příběh napnutý jako kšandy :-) Bravo!

Monika1717
24.07.2020 5 z 5

Už dávno nejsem dětskou čtenářkou, ale kdybych byla, tak by tato kniha patřila k mým nejoblíbenějším.

Knižní střípky
07.03.2020 5 z 5

Proč SPOILER? V KOMENTÁŘI NENÍ UVEDENO NIC VÍCE OPROTI ANOTACI NAHOŘE

Další úžasný díl, Klárka chystá v Čarokrásném knihkupectví oslavu narozenin. Bohužel paní Sovová musí odjet do Holandska pomoci v jiném Čarokrásném knihkupectví. Místo ní ji v tom našem bude zastupovat její kolega z Francie, pan Hibou, což si Klárka nedovede představit. Přípravy na oslavu se komplikují, Klárka začíná být zoufalá. Jak to vše nakonec dopadne, si již musíte přečíst v této úžasné knize s nádhernými ilustracemi.

Tyto knihy kupuji mé dceři, ale miluji je stejně jako ona. Prostředí knihkupectví, ještě ke všemu kouzelného, skvělí hrdinové, vždy mě tyto knihy zahřejí u srdce.

Bezkyne9
04.03.2020 5 z 5

Do carokrasneho knihkupectvi se vzdy vracim velice rada :) I tento dil je plny radosti, pratelstvi, vlidnosti, napeti, ponauceni a laskavosti :)

knihkupectví

Katja Frixe
německá, 1979
2018  90%Kámoškami napořád!
2022  87%Liščí země
2020  92%Čokoládové dortíky pro všechny
2018  91%Podivuhodný křeček Harry
2020  90%Vánoce s paní Sovovou

Kniha Čokoládové dortíky pro všechny je v