Podivuhodný křeček Harry

Podivuhodný křeček Harry https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421385/bmid_carokrasne-knihkupectvi-podivuhodny-VmW-421385.jpg 5 30 9

Divoké cirkusové kousky a bláznivá umělecká čísla, pohodová pyžamová párty a spousta čokoládových dortíků – připoj se Klárčině druhému dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví! V Čarokrásném knihkupectví paní Sovové se koná talentová soutěž! Klárka už se nemůže dočkat a ani kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král nedokážou mluvit o ničem jiném. Jen Klárčin nejlepší přítel Leo má pořád náladu pod psa. Co se s ním stalo? A odkud se vzal Klárčin nový kamarád – křeček Harry, který provádí opravdu podivuhodné kousky? Kniha je určena pro čtenáře od 8 let.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Der zauberhafte Wunschbuchladen - Der hamsterstarke Harry , 2017

Jessybelle
21.10.2023 4 z 5

Synovi se líbilo, jen mu přišlo, že jsou tam hodně dlouhé kapitoly. Líbily se mu ilustrace. Já to měla přečtené za chvilku. Toto knihkupectví je rozhodně krásné místo.

spajdinka
09.02.2023 3 z 5

Osmileté dceři se moc líbilo, četli jsme již několik dílů.

bupilla
03.02.2022 5 z 5

Rada som sa zase vrátila do kníhkupectva paní Sovové, kiežby také miesto naozaj existovalo :)
Zase krásne ilustrácie a príbeh roztomilý, s presahom, ktorý u detských kníh mám naozaj veľmi rada.
Zaujímavé originálne postavy, príbeh pekne rozvetvený, zase sa tu rieši aj vážnejšia téma veľmi láskavým spôsobom a samozrejme príbeh je prepletený úsmevnými situáciami.
Teším sa na pokračovanie, ktoré mám už doma nachystané v poličke :)

Ads56
01.03.2021 5 z 5

Moc se mi líbí tato kniha a další knihy od této autorky.

Barabora
29.12.2020 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. (Teda, z těch tří, které jsem četla..) Jistojistě doporučuji!

Josh
21.11.2020 4 z 5

Milý příběh, co pohladí po duši a s pěknou grafikou. Pro dospěláka opakující se a lehce rozvláčné, ale děti to budou vnímat jinak. Spíše holčičí čtení díky hlavní hrdince, ale důležitý je také klučičí kamarád…. V každém případě se tady objevují malé záhady v reálném světě, kdy hraje roli přátelství, a to i ke zvířátkům, respekt k dospělým, porozumění dětem a samozřejmě knihy! Nejen děti co rády čtou knížku zhltají…. prostě neodolatelné čokoládové dortíky :o))

lucakuca
30.08.2020 5 z 5

Kouzelné :-) nádherné obrázky a jako vždy báječné dobrodružství a heslo paní Sovové: "Lidičky, dnešek není den na špatnou náladu. Je mi jasné, že hvězdy nejsou dobré náladě nakloněny, ale musíme udělat, co se dá."

Bezkyne9
02.01.2020 5 z 5

I druhy dil byl krasnym pribehem, laskavym a poutavym, zabavnym a plnym milovanych postav :) Mala knihomolka ve me se teteli blahem, nedockave vyhlizejic dalsi dil :)

Knižní střípky
19.10.2019 5 z 5

Máme zde už druhý díl této krásné dětské série z kouzelného knihkupectví. Opět se zde setkáváme s našimi starými známými z prvního dílu - s hlavní hrdinkou Klárkou, majitelkou knihkupectví paní Sovovou, kocourem Gustafem, kouzelným zrcadlem panem Králem a mnoha dalšími. Tentokrát bude dělat Klárce starosti její nejlepší kamarád Leo, který je najednou jako vyměněný. A jak náš příběh zamotá podivuhodný křeček Harry? To si již děti musí přečíst samy.
Tuto sérii mohu opravdu vřele doporučit, vždyť okouzlila i mě, a to již zdaleka nejsem cílovou skupinou.

knihkupectví

Katja Frixe