Nové začátky

Aria je ta nejlepší kamarádka, jakou si dovedete představit. Není to jen obyčejná holka, ale anděl strážný. Aby získala křídla, která musí mít každý správný anděl, má za úkol pomoci třem různým dívkám. První se jmenuje Gabby Torresová, která zrovna nastoupila do nové školy a jen těžko si hledá přátele. To je něco pro... celý text

Aria je ta nejlepší kamarádka, jakou si dovedete
představit. Není to jen obyčejná holka, ale anděl
strážný. Aby získala křídla, která musí mít každý
správný anděl, má za úkol pomoci třem různým
dívkám. První se jmenuje Gabby Torresová, která
zrovna nastoupila do nové školy a jen těžko si hledá
přátele. To je něco pro Ariu. Ale co se stane, když
Gabby zjistí, že Aria je anděl? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/281665/muj-andel-strazny-nove-zacatky-skH-281665.jpg 4.725

Můj anděl strážný (1.)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Albatros

Lenas2412

Je to jedena z mých oblíbených knih.
Moc dobře se mi četla. Bylo mi hrozně líto Gabby a byla jsem moc ráda že jí přišel na pomoc někdo takový, jako je Aria.

book123

Pěkná knížka

Nelimilujeknihy

Jedním slovem NÁDHERA. Autorce se to povedlo napsat s humorem, lítostí, a šťastným koncem protože to dokáže málo autorů. Opravdu všem doporučuji, byl to moc hezký zážitek si tu knihu přečíst :)

agatha2

Kniha je jedním slovem krásná. Doufám, že se bude jednou líbit i mé dcerce, až k ní dospěje. Je zde velmi citlivě popsán problém vážné nemoci v rodině, v tomto případě nemoci staršího bratra, na kterého se zcela logicky nyní upřela veškerá pozornost ,a tak trochu se pozapomnělo, že je zde i sestřička, která naštěstí není nemocná, což ovšem neznamená, že nepotřebuje pozornost své milované maminky. Místy se mi až svíralo srdce nad tím, jak se Gabby za každou cenu snažila nezpůsobovat své mamince žádné další trápení, neobtěžovat ji svými starostmi. A pak přišla Aria, díkybohu za ni.

brzda.

Velice dobrá kniha, jen škoda že je tak krátká.

Nelimilujeknihy
30.10.2016

Hrozně čtivá knížka a krásná...

zuzi509
15.07.2016

Nádherný příběh. Spisovatelka měla děj velice dobře promyšlený a vůbec celý příběh byl velice dojemný.

LilianaFalcon
26.05.2016

Krásný a dojemný příběh pro všechny generace :-) Kdyby knížka byla dvakrát tak dlouhá, tak nejspíš neudrží pozornost každého, ale v této podobě to nemělo chybu.

beruskanini
14.05.2016

Moc pěkná knížka, některé části mě opravdu dojaly. A věřím, že každý má svého anděla strážného, který mu pomůže najít sama sebe a užít si život. :)

Pechyblechy
09.04.2016

Je to skvělá knížka,a četla se mi strašně dobře.Vřele doporučuji,vhodné pro holčičky věku cca. 10-14 let :)

JanaDor
06.03.2016

Přes smutnou linku těžké nemoci, působí příběh povzbudivě. Styl autorky je čtivý, a přestože se tu vyskytuje anděl, je přirozený. Anděly mám ráda, když vidím, co děti někdy provádějí a nic se jim nestane, jsem přesvědčena, že mají u sebe svého anděla, který na ně dává pozor. Možná proto se mi to tak líbilo.
Já s Anetkou jsme byli s knihou spokojené. Rodinných příběhů pro dívky je velmi málo. Vítám každou povedenou knihu na toto téma. A tato povedená je.