Kráska a zvíře – Nejkrásnější příběh

Kráska a zvíře – Nejkrásnější příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329871/disney-kraska-a-zvire-Jqj-329871.jpg 4 29 14

Nejkrásnější příběh podle stejnojmenného velkofilmu společnosti Disney s Emmou Watson v hlavní roli! Krásná, chytrá a nezávislá dívka jménem Belle se řízením osudu stane zajatkyní hrozivého zvířete. Záhy však zjistí, že na tajuplném hradě není nic, jak na první pohled vypadá. Belle se postupně spřátelí se zakletým služebnictvem a zjistí, že pod odpudivým zevnějškem netvora se skrývá laskavé srdce a duše skutečného prince. Netrvá dlouho a zajiskří nové kouzlo, kterému Belle zcela propadá.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Beauty and the Beast (Movie Storybook) , 2017

Bella11
19.03.2024 5 z 5

Hezká knížka, krásně se četla a líbily se mi filmové fotografie, které knihu provázeli... :-)

LunaL.
18.02.2024 3 z 5

Dlouho se chci kouknout na film, zatim nebyl cas.. Kdyz jsem v knihovne zahledla knihu, musela jsem si ji pujcit! Dost strucna, tim vic me ale laka shlednout i film
Jinak krasny klasicky pribeh!

Nermal
20.09.2023 2 z 5

Tak tato kniha je typickým produktem komerční doby. Nehodnotím příběh, ale formu. Bombastické desky, vydání opatřeno fotkami Emmy Watson a dalších, slibované fotky z filmu velmi nekvalitní.
Prostě je potřeba to hlavně umět prodat.
Mám z knihy rozporuplné pocity.

hippiesak
28.07.2022 2 z 5

Jako sorry, ale ten, kdo tuto knížku vydal, tak pověsit za k**le do průvanu. Samotný příběh je pěkný, známe ho asi všichni, toto je vlastně přepis posledního filmu s "Hermionou", ale kniha je fakt mega shit. Skoro všechny fotky jsou tmavé, není na nich skoro nic vidět a některé jsou totálně rozmazané a podle mě nejsou ani z filmu (siluety hradu). Toto bych si fakt nikdy nekoupil, naštěstí jen půjčeno v knihovně.

Barabora
14.02.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsem si půjčila z knihovny a byla strašně super četba. A ta filmová obálka, s Emmou Watson!

Medasek
11.10.2019 5 z 5

Tuhle pohádku prostě miluju. Mohla bych jí číst pořád a pořád dokola a nikdy se mi neomrzí.

Sarajana
19.07.2018 5 z 5

Miluji tuhle pohádku a samozřejmě jsem viděla i film. Jsme ráda, že vydali i knižně, je to moc hezká kniha.

JitulHa
27.02.2018 4 z 5

Poté co jsem zhlédla film a zjistila, že vychází kniha, ve které najdu snímky z něj, musela jsem ji ihned mít, jelikož příběh i film mě naprosto okouzlil. K samotné knize řeknu asi tolik, je nádherná to bezpochyby. Nicméně je pravdou, že by mohla být obsáhlejší co se právě snímků týče. Vím i tak je jich tam poměrně dost, ale já bych jich uvítala mnohem více, zejména pokud jde o scénu, kde se Kráska a Zvíře procházejí v zimní zahradě. Navíc některé ty snímky jsou bohužel hodně nevyostřené, což mě mrzí. Ale kniha je to stejně krásná, nebudu si stěžovat.

Hoshi
21.05.2017 5 z 5

Krásný příběh, příjemná kniha... Kiisaki má pravdu - některé fotografie mají opravdu mizernou kvalitu, jsou rozmazané a kazí celkový dojem. Ale jinak, jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

Ewilka
29.04.2017 5 z 5

Krásná knížka. Sice je poměrně stručná, ale hrozně se mi líbí fotky z filmu. Povinnost každého fanouška.

Kiisaki
22.03.2017 4 z 5

Knížka rozhodně nemůže chybět v knihovně žádného fanouška. Jde o stručné převyprávění děje, které je doprovázené spoustou fotek z aktuálního filmu. Musím ale říct, že některé mají opravdu mizernou kvalitu - například obrázek z plesové scény je poměrně dost rozmazaný, což trošku kazí výsledný dojem.

janyska13
22.03.2017 4 z 5

Super oddechovka, mohla být tedy trochu delší, ale nevadí... :)

barnemo
20.03.2017 5 z 5

krásná kniha, krásnej film, ale ta kniha mohla být klidně silnější, když film trval 1 a půl hodiny

Aniday
16.03.2017 5 z 5

nádherný příběh... teď už zbývá jen mrknout na jeho nádhernou filmovou podobu 8)

kráska a zvíře

Walt Disney