Bára2003 Bára2003 komentáře u knih

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Vzdala jsem po 58 stránkách.... Třeba ji dám šanci někdy v budoucnu

12.03.2024

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Někdy je těžké vyrovnat se z minulostí ale je to nezbytné aby jsme byli v bodoucnosti šťastní.

12.07.2023 5 z 5

Záře hvězd Záře hvězd Erin Hunter

Po menší nebo možná i větší pauze od Kočičích Válečníků jsem se ke čtení vrátila, chvíli mi trvalo zvyknout si na příběh z pohledu Ostrodrápa a zorientovat se v novém území klanů. Ale musím říct že příběh nezklamal vytáhl mě do děje a celou dobu nepustil. Mrzelo mě že se Veverka hádá s Ostrodrápem kvůli Jestřábovi a tak nějak jsem doufala že se usmíří. Dále mě mátlo promíchání klanů, skoro každý měl nějaký hlubší/blízký či příbuzenský vztah k někomu z jiného klanu. Bitva na konci byla velkolepá, přesně po tom adrenalinu jsem toužila.
Takže jak jinak hodnotit než 5*

15.08.2022 5 z 5

Východ měsíce Východ měsíce Erin Hunter

(SPOILER) Opět perfektní díl už se moc těším na další díl, bohužel si budu muset dlouho počkat.
Možná SPOILER
Bylo mi moc líto Pírky, a chudák Vránekk moc jsem jim jejich lásku přála. A co se týče ostatních klanů a dění v táboře Hromových z toho jsem měla smíšené pocity...

05.09.2020 5 z 5

Půlnoc Půlnoc Erin Hunter

Omg, tento díl mě naprosto ohromil :O, celou dobu se tam něco dělo i když se kniha skládala víceméně že dvou částí. Ostrodrápa jsem si hned oblíbila ale Veveruška mi přijde jako takové velké kotě :). (myslím to v dobrém). Akorát mi trochu vadí ten otevřený konec, protože teď budu muset čekat několik měsíců na další díl a fakt nevím jak to vydržím :D. Ale zase na druhou stranu to knihu činí napínavou od začátku do konce a to je dobře.
Za mě super star další série a proto dávám 5*.

14.02.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Fakt hodně nabitý díl, bylo tam hodně akce a zaplete.
A ten Lockhart.... :D
Ale občas byl děj zdlouhavý a nudný, podle mě až moc obsahlý popis některých věcí, za mě naprosto k ničemu.
Proto dávám 4* ale určitě budu číst další díl.

27.12.2019 4 z 5

Fakt nej kniha, bylo to napínavé až do konce a nakonec se ukázalo že to byl někdo úplně jiný, zítra se pustím do dalšího dílu :)

22.12.2019 5 z 5

Dračí věštba Dračí věštba Tui T. Sutherland

Úplně TOP knížka o dračích :D, Hliňáka a Tsunami jsem si naprosto zamilovala, kdo mi trochu neseděl byla Hrozena ale potom jsem si na ni zvykla. Kniha přesto že je tlustší tak se četla sama. Rozhodně dávám 5 * a doporučuji :)
P. S. S chutí se vrhnu na další díly :D.
P. S.

11.11.2019 5 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

Super díl jako každý , už aby byl další díl :D

22.09.2019 5 z 5

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Trochu nudnější díl než jsem čekala. Štístko mi v tomto díle tolik nevadil ALE kdo mi vadil byla Alfa, pořád jenom štěňata, štěňata a štěňata. Ta záležitost že zrádce mi připadá zdlouhavá takže doufám že se to vyřeší v dalším díle, na druhou stranu tomu dodává nádech tajemna. Bouři hrozně obdivuji za její chytrost, té bohužel Divoká smečka moc nepobrala Je mi líto Belly a Šípa :( . Ale ostatních psů co opustili smečku mi není vůbec líto. Tomuto dílu dávám 5 * přesto že se tam víceméně všechno opakovalo. A přečtu si další díl :D.

08.09.2019 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Možná SPOILER !!!
Tento díl byl velmi napínavý i když jsem se musela k přečtení tohoto dílu odhodlávat dlouho.
Chtěla jsem za každou cenu odhalit kdo je zrádce a už možná tuším, podle vodítka v 1 dílu 2 série ;). Jinak mi bylo strašně líto Ševela :(. Ale obdivovala jsem Bouří že měla odvahu postavit se Štístkovi a s jejími názory jsem souhlasila.
Tenhle díl byl pro mě slabší než předchozí a proto mu dávám 4*
Každopádně hned sáhnu po dalším díle :).

29.08.2019 4 z 5

Léto divokých srdcí Léto divokých srdcí Angela Dorsey

Úžasný, bylo mi stašně líto Jiskry :(.

09.08.2019 5 z 5

Zima křišťálových tanců Zima křišťálových tanců Angela Dorsey

Tento příběh že světa divokých koní mě naprosto ohromil. Krásně popsaně pocity koní, naprosto dokonalé kouzlo zimní krajiny. Párkrát jsem si u knihy pobrečela. Kniha byla fantastická, blaho číst.. :)

04.08.2019 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Erin Hunter

Tento díl byl snad nejnapínavější ze všech :D.
SPOILER!!!!
Byla jsem ráda že je Ohnivý měsíc tak dobrý velitel a dokázal čelit všem hrozbám. Dráp mě šokoval... věděla jsem že jeho nápad sjednotit klany nedopadne dobře, Drápa jsem neměla v oblibě ale jeho smrt mě zasáhla. Myslela jsem že po Drápově smti bude v lese klid...ale ne :(. Mrzelo mě jak se Zlatotlapka rozhodla... . Litovala jsem všech kteří zemřeli hlavně Bílého Vichra byl to statečný a ušlechtilý válečník... a Kameňáka :(. Bitva na konci byla napínavá do posledního okamžiku. Hodnotím 5*

P.S. dofám že bude další série

02.08.2019 5 z 5

Nebezpečná stezka Nebezpečná stezka Erin Hunter

Bylo mi strašně líto Modré Hvězdy :(.
P. S. Těším se na pokračování :D

06.07.2019 5 z 5

Bouře přichází Bouře přichází Erin Hunter

Tento díl mě mile překvapil ale byl i smutný :(, hodně jsem si dělala starosti o Modrou Hvězdu. Překvapilo mě že se Hvězda začala zlobit na Hvězdný klan. Hodně jsem se zlobila na na Marka, a bála se Drápa. Bylo mi líto všech co zemřeli :(, nejvíce Žlutozubky. Ale šokující překvapení na konci stálo za to. 5 hvězd :D

29.06.2019 5 z 5

Les plný tajemství Les plný tajemství Erin Hunter

Tento díl byl zatím ten nejlepší co jsem z této série četla! :)
SPOILER!!!
Bylo mi líto Modré Hvězdy, protože musela dát svá koťata pryč kvůli klanu. Také jsem brečel u části kde zemřela Stříbrnka a bylo mi hrozně líto Šedého Pruha :(.
Ale vůbec jsem neměla soucit k Drápovi, od prvního dílu jsem věděla že je to zrádce. Zlomeného jsem taky moc nemusela ale bylo mi líto Žlutozubky :(. Hrozně mě potěšilo že se Ohnivous stal zástupcem velitelky a konec knihy mě úplně šokoval.
Za mě 5* jako u ostatních dílů :D.

15.06.2019 5 z 5

Vzhůru do divočiny Vzhůru do divočiny Erin Hunter

Úplně úžasná kniha! Zamilovaná jsem si Modrou hvězdu a Ohniváka s Šedákem, akorát mi bylo líto Havrana :(, ale jsem ráda že mu Ohnivák s Šedákem pomohly :). Moc se mi nezmlova Dráp a to se potvrdilo na konci knihy. Jinak postavy byly krásně popsány to mám na Erin Hunrterové ráda :)
Hodně se tam bojovalo ale taky to mám ráda.
Rozhodně si přečtu další díly.
Za mě 5*. :D

30.05.2019 5 z 5

Rozdělená smečka Rozdělená smečka Erin Hunter

Další bezva díl!
První díl 2. série mě mile překvapil akorát jsem si musela zvyknout na příběh z pohledu Bouře. Občas mi vadilo že je Bouře tak bezcitná k Ševelovi a že se psi ve smečce pořád hadají :(. Zajímavým oživením příběhu byli Větrní psi a Zlatá laň :).
Takže dávám 100% 5 hvězd a rozhodně si přečtu další díly :D

08.05.2019 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Super! Rozhodně si přečtu další díly :)

03.02.2019