Nejtemnější hodina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po tragické smrti Modré Hvězdy se vůdcem Hromového klanu stává Ohnivous - nyní Ohnivý měsíc. Záhy je donucen postavit se čelem svému osudu, když jeho nepřítel Dráp přivede celý les na pokraj hrozivé smrtící bitvy. Pochopí Ohnivý měsíc, co znamená tajemné proroctví, které vyslovila Modrá hvězda? Zvládne ochránit nejen svůj klan, ale i celý les? Nenechte si ujít velkolepé finále populární série Kočičí válečníci!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413511/big_nejtemnejsi-hodina-6QZ-413511.jpg 4.856
Série:

Kočičí válečníci / Klany divých mačiek 6.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Warriors #6: The Darkest Hour


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Nejtemnější hodina

Lusa
05.02.2021

Trochu jsem čekala jiný průběh závěrečné bitvy, ale byl to dobrý příběh a já jsem ráda, že jsem kočičí válečníky začala číst.

Knihomolka223
18.01.2021

Naprosto boží kniha. Každý další díl je napínavější, než ten předchozí. A jdu si rozhodně přečíst i další sérii.


Frida12
26.12.2020

(+ SPOILER) To, jak umřel Měsíční dráp mě úplně ohromilo. Čekala jsem nějaký závěrečný souboj mezi ním a Ohnivým měsícem, ale dopadlo to úplně jinak. Kniha byla v každém případě napínavá.

Terka10
15.11.2020

Naprosto skvělá série. Velice poutavý příběh o kočkách žijících v lese. Každý díl mě bavil víc a víc, a Ohnivého měsíce jsem si ihned zamilovala. Někdy až trochu kruté scény soubojů mezi kočkami a jejich tragické smrti dodávají příběhu velikost. Četla jsem i jiné série od E. Hunterové, ale tahle byla za mě úplně nejlepší.

Tritvaetna
11.10.2020

Tak nevím jestli je to tím jak stárnu, nebo tím že Erin Hunter (ano, vím že je to pseudonym) prostě neumí psát konce, ale závěr mě trochu zklamal. Nechci spoilerovat, ale Drápův osud - jakože cože? Celou sérii nejhorší padouch a teď tohle? Nemluvě o tom že i ‘hrozné nebezpečí pro Hromový klan’ mi přišlo trochu zveličené. Jinak upozorňuju nic proti, kniha byla stále moc hezká, obzvlášť vezmeme-li v potaz, že se zřejmě původně jednalo o sérii psanou pro peníze (nic proti, peníze potřebujeme všichni), na což je překvapivě originální a propracovaná - i když pozdější řady jsou ještě o něco propracovanější. Jinak konec sice slabší, ale přijatelný. Série sama za sebe kolísá mez čtyřmi a pěti hvězdičkami.

rarášek
16.05.2020

(+ SPOILER) Závěrečný díl a úplná tečka za vším napětím, co se v první sérii odehrálo. Tento díl byl skutečně velmi napínavý, plná šokujících zvratů a závěrečná bitva velmi brutální (smrt Bílého vichra a Kameňáka mě velmi ranila :( ). Jsem ráda ze Ohnivého, že se stal vůdcem Hromového klanu, protože si to už od prvního dílu opravdu zasloužil. Jeho strana pohledu mi bude velmi chybět, ale už se nemohu dočkat, až se pustím do prvního dílu další série a zažiji nová dobrodružství z pohledu Ostrotlapky. :)

Fannibal180
12.02.2020

Tento závěrečný díl byl bomba. Napjatá atmosféra doprovází celý příběh. Celé rozuzlení a samotná akce vám nedá spát. :3

musska
05.01.2020

Závěr série opět povedený, po předchozím zaváhání, nás naopak takhle šestá kniha úplně vtáhla. Škoda, že už se s Ohnivým loučíme, rozhodně nás moc bavil.

1