Nejtemnější hodina

Po tragické smrti Modré Hvězdy se vůdcem Hromového klanu stává Ohnivous - nyní Ohnivý měsíc. Záhy je donucen postavit se čelem svému osudu, když jeho nepřítel Dráp přivede celý les na pokraj hrozivé smrtící bitvy. Pochopí Ohnivý měsíc, co znamená tajemné proroctví, které vyslovila Modrá hvězda? Zvládne ochránit nejen svůj klan, ale i celý les? Nenechte si ujít velkolepé finále populární série Kočičí válečníci!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413511/nejtemnejsi-hodina-6QZ-413511.jpg 4.915

Kočičí válečníci / Klany divých mačiek 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Warriors #6: The Darkest Hour

Kniha Nejtemnější hodina

Fannibal180

Tento závěrečný díl byl bomba. Napjatá atmosféra doprovází celý příběh. Celé rozuzlení a samotná akce vám nedá spát. :3

musska

Závěr série opět povedený, po předchozím zaváhání, nás naopak takhle šestá kniha úplně vtáhla. Škoda, že už se s Ohnivým loučíme, rozhodně nás moc bavil.

Bára2003
02.08.2019

Tento díl byl snad nejnapínavější ze všech :D.
SPOILER!!!!
Byla jsem ráda že je Ohnivý měsíc tak dobrý velitel a dokázal čelit všem hrozbám. Dráp mě šokoval... věděla jsem že jeho nápad sjednotit klany nedopadne dobře, Drápa jsem neměla v oblibě ale jeho smrt mě zasáhla. Myslela jsem že po Drápově smti bude v lese klid...ale ne :(. Mrzelo mě jak se Zlatotlapka rozhodla... . Litovala jsem všech kteří zemřeli hlavně Bílého Vichra byl to statečný a ušlechtilý válečník... a Kameňáka :(. Bitva na konci byla napínavá do posledního okamžiku. Hodnotím 5*

P.S. dofám že bude další série