Dračí věštba

Sedm dračích kmenů spolu dlouhá léta válčí kvůli královskému trůnu a dávno ztracenému pokladu. Tajné hnutí pojmenované Spáry míru je rozhodnuté boje ukončit s pomocí dávného proroctví, jež volá po velké oběti. K jeho naplnění je proto shromážděno pět dráčat z různých kmenů, která jsou vychovávána v utajovaných jeskyních, kde se proti své vůli připravují naplnit své poslání – ukončit celosvětovou válku draků. Podaří se jim skutečně uspět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/368264/draci-vestba-C7K-368264.jpg 4.533

Ohnivá křídla (1.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Dragonet Prophecy (2012)

Kniha Dračí věštba

Medasek

Napínavý a velmi čtivý příběh o dracích.

Pája20

Musí se přiznat že jsem se ze začátku jsem se opravdu bál nevěděl jsem co si mám o tom myslet. Přišlo mi to zvláštní, takové nevím... Miluji draky a představit si je trošičku s lidským charakterem mi nějak nešlo dohromady.. Ale jak šel příběh dál tak sem si tu pětici dráčat velmi oblíbil ale shltnul jsem každý řádeček a bylo to nepopsatelné a když jsem se dostal k Epilogu tak jsem zjistil že jsem na konci knížky takže za mě opravdu super :)

MatoZu

Čteno v originále.
Opravdu znamenité! Postavy super sympatické, děj super zajímavý a epilog... Ten mi do hlavy nasadil hned několik brouků. Musím vědět, co se bude dít dál!

Roscata

Ohnivá křídla se stala jednou z mých oblíbených sérií. A to i přesto, že je příběh cílený na mladší čtenáře. I když už mám teď tušení jak celá pouť dopadne, je to skvělý příběh, který mě i tak několikrát překvapil.

Vikinkaa

Nemohla jsem se odtrhnout.

Mojepočteníčko
03.11.2018

Drak je moje absolutně nejoblíbenější knižní fantasy postava. Mým snem je mít jednoho doma a létat na něm do práce. Knížku jsem si opět půjčila od svých školních dětí a bavila by mě o chlup víc, kdyby draci měli trochu jinak přeložená jména. Ne všichni, ale u některých mě to trochu zlobilo. I tak ale milovníkům dračího zvířectva knížku ráda doporučím :-)

jaja1989
02.09.2018

Božíííííííí!!!!!!!!!!!
Nedalo se od toho odtrhnout, rozhodně se nemůžu dočkat, jak to dopadne.

vrana55
12.05.2018

nevím jestli je to nějaky trend ale tohle není první knížka na jejimž přebalu je drak který nesedí na popis žadneho jiného v knize