Bára2003 Bára2003 komentáře u knih

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Uplně úžasná kniha, zamilovala jsem si Bellu a Lucase. Hrozně mě překvapila Bellina dobrodružství (nejvíc se mi líbilo Velké Kotě), odhodlanost a láska k Lucasovi. 5 hvězd a knihu rozhodně doporučuji všem milovníkům psů :).

Nádherný příběh překvapivý, smutný i veselý.

21.10.2018 5 z 5

Výcvik beze slov Výcvik beze slov Liane Rauch

Super knížka, moc doporučiji, hned jsem ji vyskoušela a můsím říct že to byl pokrok, doporucuji. Za mě 5 hvězd s přehledem :)

24.09.2018 5 z 5

Psí běsnění Psí běsnění Erin Hunter

(SPOILER) Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

23.08.2018 5 z 5

Šprndy a košťata Šprndy a košťata Sarah Mlynowski

Skvělá! :D

04.08.2018 5 z 5

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

(SPOILER) Tento díl byl také užasný jako ty předešlé. Alfu jsem neměla moc v oblibě už od 2. dílu a teď se to potvrdilo, nic jiného jsem od něj nečekala a je mi líto Spring. Jsem hrozně ráda že Hvěza je Alfou a Štístko Betou a že Hvězda má ráda Bouři :).

14.07.2018 5 z 5

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje
Super díl, moc mi bylo líto Bouřliváka a toho že Alfu neporazil v boji byl by to dobrý vůdce.... Byla jsem strašně ráda že se Štístko usmířil s Bellou a hrozně se mi líbilo Lízinčino nové jméno.
4. Díl byl užasný.

06.07.2018 5 z 5

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Kniha se mi libila víc než první díl, akorát mi přišlo že je Alfa na Štístka moc zlý :(

28.05.2018

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

(SPOILER) SPOILER
Od knihy jsem čekala trochu víc ale jinak docela dobré.
Je mi líto že se Allie rozešla s Carterem ale tak nějak jsem to čekala.

26.03.2018 4 z 5

Prvorozený Prvorozený Tor Seidler

Poutavá kniha i když ze začátku moc zdouhavá ale jak se Megie přidala do Safírovy smečky a narodil se Lamar stránky se mi střídali pod rukama. Knihu vřele doporučuji :)

23.10.2017 4 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Oni jsou i další díly? napište mi prosím názvy do zprávy Děkuji

12.09.2017

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Děj ničím originální, a přesto zajímaví nejprve jsem Giu neměla moc ráda ale pak jsem si jí zamilovala. Překvapilo mě jak přestala být povrchní a začala se kamarádit s Bec. Ale některé části mi přišly až moc zdlouhavé Výborná kniha pro mládež.

31.08.2017 4 z 5

Párty holka @ Tajnosti v dívčí škole Párty holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Moc hezká kniha, jen mi bylo líto Niffyny maminky, ale jinak pohodové čtení :)

18.08.2017

Sen Sen Pia Hagmar

Nádehrná serie

30.06.2017

Dárek Dárek Pia Hagmar

Kniha byla krásná přečetla jsem ji za den a dokonce i slza ukápla. Proto by si měl každý vážit toho co má. Knihu mohu jen doporučit (četla jsem všechny díly: dárek, zrada, a sen).

30.06.2017

První láska První láska James Patterson

Krásná, dojemná kniha na kterou jsem vzpomínala i poté co jsem ji dočetla.

22.05.2017 4 z 5