Dárek

Camilla, které nikdo neřekne jinak než Milla, to nemá jednoduché. Bojí se přivést si domů kamarádky, aby náhodou neviděly otce opilého nebo matku v depresi. Možná by ale alespoň pochopily, proč se musí pořád starat o mladšího brášku Josífka, kterého má nade všechno ráda. Jejím největším snem je mít vlastního koně. Po škole jezdí pomáhat do stájí a sní o tom, že se jí to jednou splní. Ačkoli se to zdá nemožné. Nebo ne? Zdroje: http://www.albatrosmedia.cz ediční plán září 2013 + http://www.arara.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174063/milla-darek-eGK-174063.jpg 4.441

Milla 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Millan, 2012

Kniha Dárek

eliška266
23.05.2020

Kniha vypráví o dívce jménem Camilla, která má malého brášku Josífka o kterého se v jednom kuse musí starat, protože její táta je pořád opilý a její máma má pořád deprese. Camilla chodí pomáhat do stájí a jednou by chtěla mít vlastního koně. Jestli se jí takový sen splní tak si knihu budete muset přečíst sami. Kniha se mi moc líbila byla zajímavá, vtipná, chvílemi i smutná, ale jinak je to moc pěkná knížka.

Rozik
26.06.2018

Snehulajn
09.04.2018

Krásná kniha, krásně vystihuje, že si nikdo svůj život nevybral, a měl by si ho vážit. Jen mohu doporučit

Alizbetka
26.10.2017

Boží! Tato kniha mě překvapila na tolik že se stala mou nejoblíbenější. Spolužáci druhým dílem. Obdivuji Milly že se se svým trápením doma nikomu nesvěřila.

Bára2003
30.06.2017

Kniha byla krásná přečetla jsem ji za den a dokonce i slza ukápla. Proto by si měl každý vážit toho co má. Knihu mohu jen doporučit (četla jsem všechny díly: dárek, zrada, a sen).

Kateshiki
16.05.2017

Knihu jsem četla po druhé a pořád na ni mám dobrý názor. Sice už mě tolik nenatchla, ale i tak si myslím, že stojí za to si ji přečíst. Hodně jsem se viděla v Millině životě, protože i já jsem na tom podobně jako ona. Kniha má i velmi kvalitní dizajn (vázaná vazba a tvrdé stránky), takže jak říkám. Určitě se vyplatí číst.

SusanCeer
20.05.2016

Velice krásná knížka, moc se mi líbila :). Doporučuji hlavně pro ty, kteří mají rádi koně. Někdy si ji zase třeba přečtu :).

Napůlanděl
16.09.2015

Hned po dočtení teto skvělé knihy jsem se vrhala do druhého dílu ;-)