Zrada

Zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196208/milla-zrada-jQ5-196208.jpg 4 32 9

Milla série

Milla sice dostala koně, ale ještě si na to tak docela nezvykla, a navíc vlastně neví, jestli má radost, nebo ne. Zorro je sice roztomilý poník, ale na Millu je moc malý, takže ho může leda vodit na procházku jako psíka. A když si na vypůjčeném koni poprvé vyzkouší atmosféru drezurních závodů, její touha po vlastním koni, na kterém by mohla jezdit, ještě vzroste. Jenže když Zorra vymění, nezradí tím tátu, ať je, jaký chce? Druhá kniha o Mille, které život staví do cesty nejednu překážku.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Millan 2 - Sveket , 2013

SáraR.
26.02.2024 5 z 5

Tak další díl je za mnou. Knihy se mi moc líbí, ikdyž to jsou jedno odpolední či jedno večerní jednohubky. Chystám se na třetí díl a asi ho dneska dočtu. Jinak příběhově mě série baví a pro mě jako středoškoláka je to vyloženě odpočinková četba. Millu jsem si oblíbila a celou dobu jí držím palečky. V takový konec jsem doufala a těším se na závěr. Série by klidně mohla být spojena do jedné knihy, ale co. Alespoň nezabírá místo v tašce. ;)

eliška266
27.09.2020 4 z 5

(SPOILER) I v tomto díle mě hrozně zaujalo, že obyčejná dívka dokáže zvládat tolik problémů. Kniha vypráví o dívce jménem Camilla, která od svého otce dostala poníka, ale není s ním úplně spokojena. Pro Camillu však není snadné říct to otci jen tak. Kniha se mi velmi líbila, dokonce víc než první díl. Tyto knihy mi doporučila sestřenice a nelituji toho, že jsem tuto sérii knih začala číst, protože jsou vtipné, dokonce i smutné a hlavně se dají přirovnat k reálnému životu.

Alizbetka
26.10.2017

Hned jak jsem dočetla první díl, hned jsem se vrhla na druhý!!!

Napůlanděl
16.09.2015 5 z 5

Ještě lepší kniha než první díl.....

Enmea
21.09.2014 5 z 5

Hned jak jsem dočetla první díl, skočila jsem po druhém.... nemohla jsem se od děje odtrhnout...

Marisa
07.07.2014 5 z 5

Kniha byla hezká, dobře se četla a měla poutavý děj. Možná znám lepší knihy, ale knihu jsem četla ráda.

Anya
05.07.2014 4 z 5

No... Jak začít?? Kniha je asi tak pro věkovou kategorii 10-12 let. Milla mi přijde někdy až ,,ujetá,,. Vůbec se nedivím Angelice. Už mně štve s tim Josífek sem a Josífek tam. No a pak je tu Joel. Její chování se dá přiřadit k 8leté holce. Co se divím, když chodí teprve do 7. třídy. No shrnu to. Jsou i lepší knihy.

celli02
10.04.2014

Bude i třetí díl??

Marisa
17.03.2014 5 z 5

Už mám první díl a nemůžu se dočkat tohohle druhého :)

koně pro dívky příběhy o koních

Pia Hagmar
švédská, 1961