Zima křišťálových tanců

Elin rozumí řeči koní, ale není si jistá, jestli je to požehnání nebo prokletí. Zdá se, že jí její tajný dar způsobuje spíž potíže. Když se stádo vyhladovělých mustangů přiblíží k malému domku v divočině, ve kterém Elin žije spolu se svou maminkou, je jasné, že jim dívka musí pomoct - a její laskavý skutek uvolní lavinu událostí, které navždy změní její život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48773/zima-kristalovych-tancu-48773.jpg 4.669

Volání ve větru 1.

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Stabenfeldt

Winter of the Crystal Dances, 2009

Kniha Zima křišťálových tanců

perdida
11.07.2021

Tuto knihu jsem četla před několika lety.

Bára2003
04.08.2019

Tento příběh že světa divokých koní mě naprosto ohromil. Krásně popsaně pocity koní, naprosto dokonalé kouzlo zimní krajiny. Párkrát jsem si u knihy pobrečela. Kniha byla fantastická, blaho číst.. :)

martina0910
15.07.2018

Skvělá

Elulilinka1
14.01.2018

Krásná kniha, ve které je (alespoň v mém případě) čtenář neustále nucen pokračovat ve čtení, protože děj je velmi napínavý a plný koní přesně tak, jak to mám ráda.

bubblebut
23.06.2017

Knihu jsem dostala, když mi bylo dvanáct. Uchvátila mě jak příběhem, tak krásnými ilustracemi a mohu ji jen doporučit.

kajus9506
23.11.2016

Nádherné čtení zasazené do divoké přírody. Netradiční dívčí román o koních. Moc doporučuji, obsahuje i nádherné kresby a obálka je absolutně nádherná. Jedná se o první díl série a i ostatní díly jsou skvělé.

PajusenkaB
22.12.2015

Kniha se mi moc líbila a určitě se těším na další díly :-)

Kikinečka
16.09.2015

Moc bezva knížka moc jsem si užila když jsem ji četla ☺