Bajkas Bajkas komentáře u knih

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Velké zlepšení oproti předchozím dvěma dílům. Děj byl povedený, přečteno jedním dechem. Nicméně si nemůžu pomoct a ty dobré konce mi nějak vadí. Prostě žili šťastně dokud nezemřeli.

21.05.2020 5 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Není to úplně to, co jsem čekala. Cela kniha je jak na houpačce chvilku dobrý chvilku jsem usinala. Nicméně par dobrých poznatku tam bylo a Eda a Lorein prostě obdivují takže v knihovně takhle kniha chybět nemuze.

18.05.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Líbí se mi styl, kterým píše i to, že ma příběh hlavu a patu. Jsem rada, že mám tuhle sérii v knihovně, protože když je den blbec tak.je to idealni čtivo.

06.05.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Moc krásná knížka. Děj hezky plyne, nikde nezadrhavá a celkově promyšlený. Trochu mi přijde podobný styl.jako C. Hooverová a překvapivě se čte stejně rychle :-)

04.05.2020 5 z 5

Apokalypsa na počkání Apokalypsa na počkání Charlie Human

100 lidí, 100 chutí. Za mě dobrá knížka děj se mi líbil a nemyslím, že by se příběh rozpadal pod rukama. Občas by to chtělo trochu doladit, ale za mě dobrý a číst budu klidně víckrát a s chutí :-D

03.05.2020 4 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Ze začátku jsem se hodně bavila, ale tak v půlce už jsem se spíš nutila a je nutno to brát hodně s nadsázkou, ale jako oddechovka? Proč ne zvlášť pro maminky, které ví o čem píše.

01.05.2020 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Skvělá kniha, plná emocí. Charlottu prostě nemůžete nemilovat. Její přístup k životu se mi líbí a dělám si vlastní j***t -na -to seznam :-D

21.04.2020 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Jsem nadšená sice jsem čekala něco trošku drsnějšího, ale i tak jsem knížku přečetla jedním zatajeným dechem.

20.04.2020 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Z knihy mám fakt rozporuplné pocity. Fantasy mám ráda, ale tohle mi přišlo tak nějak málo. Nevím jak to líp popsat ale přišlo mi to celkově málo propracované. Nicméně se kniha četla svižné a děj hezky ubíhal a samozřejmě nezůstanu u prvního dílu.

19.04.2020 3 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Bohužel jsem opět podlehla reklamě na knihu a čekala jsem mnohem víc. Jak již bylo zmíněno první půlka knihy bla paradoxně tak nějak lepší, jakmile jsem se dostala do fáze, kdy přišla k vysvětlování co záhadným zmizením stojí už mi to přišlo tak nějak mimo.

30.03.2020 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Reklama je bohužel lepší než sama kniha. Nicméně se četla rychle, děj je rychlý a fajn,ale tímto asi končí.

25.03.2020 3 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

K této knize se často vracím. B.E. mám ráda píše svižně a z jejích příběhů prostě dýchá minulost a duchové se špetkou magie.

25.03.2020 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

100 lidi 100 chuti, ale musím říct, že mě obě knížky neskutečně pohladili na duši. A po mem obdobi dektivek jsem si je opravdu vychutnala. Líbí se mi příběh, způsob psaní bohužel mi trochu překáželo, že po přečtení 1. Dílu víte že to končí svatbou ale co... Jdu na 3. Díl v AJ ;)

17.03.2020 4 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Pohladilo po duši... Občas mě přepadne chuť na něco ,,sladkého" s dobrym koncem a tohle dílko bylo přesně to pravé. Líbil se mi celkem svižný děj nic se netáhlo nekonečně dlouho a dávalo to smysl.

16.03.2020 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Dobrá kniha, napínavá, ale upřímně po druhé už ji asi číst nebudu. Samozřejme jsem Theovi fandila a má geniální mozek, ale upřímně, to většinou vyšetřovatelé vražd mají. Spíš mě zaujal výzkum a praktiky o kterých se zmiňuje okolo než úplně samotný příběh.

08.03.2020 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Užasná kniha.Přesně tuhle knížku jsem v tomhle nevlídném počasí potřebovala. Nechala jsem se absolutně strhnout dějem a nedokázala knížku zavřít. Jsem naprosto okouzlena.

03.03.2020 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Hoover mám fakt ráda, a ikdyž se mi knížka moc líbila a s chutí ji budu číst víckrát, není to, pro mě, úplně na vrcholu žebříčku její tvorby.

10.01.2020 4 z 5