Áža707 Áža707 komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Wow, jedním slovem popis celé knihy a jeho příběhu. Nečekané zvraty, tajemství a odhalení, to všechno najdete v této knize.
Samozřejmě nic není, tak jak člověk předpokládá či si myslí, že to dopadne. Tenhle díl mě doopravdy nadchnul.
A teď mírný spoiler:
Marid Illeá je zmrd na nejvyšší možné úrovni a Eadlyn si s ním poradila hravě a byla ochotná obětovat svůj život.
Ean a Hale skvělé postavy, které se mi líbily v průběhu obou dvou dílů a jejich vztah mě doopravdy mile překvapil.
Erik, jako vážně? Ne, ne, ne, ne! Jako čekala jsem cokoliv, ale tohle fakt ne. A celkem mě to i zklamalo, vážně. Tohle jsem od autorky brala, jako největší podraz, přísahám. Erik mě vůbec neoslovil a vůbec mi s Eadlyn nešli k sobě.
Kail byl mým číslem jedna, nepopírám, ale chování Eadlyn bylo v této věci správné, i když mě to zklamalo a doopravdy jsem čekala, že si vezme Henriho, ale ten konec překvapil.

19.06.2020 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Trochu jsem se 4. dílů bála, protože předchozí tři díly byly krásně komplexní a skvěle ukončený. Po dotčení této knihy jsem se lekla, že to končí tak nějak nedokončené, ale pak zjistila, že je další díl.
Rozhodně jsem se bavila a zajímá mě to jak to bude pokračovat.
Eadlyn kolem sebe postavila zbytečně barikády a vidí jen její povinnost vládnout a vlastně nic jiného. Na začátku působí trochu namyšleně, ale postupem čtením se i do této postavy zamilujete.

18.06.2020 4 z 5

První První Kiera Cass

Rozhodně dle mého nejlepší díl série. Zase mě to vzalo od začátku do úplného konce. Knihu jsem přečetla jedním dechem a celá série mě zatím velmi baví. Všechny 3 knihy mě vážně oslovili a dokazuje to i, že jsem je zvládla za 1.5 dne, což je docela slušný skóre.
Líbí se mi změna vztahu u jednotlivých postav a doopravdy mě překvapil Aspen, čekala jsem od něj něco špatného, vážně. Dokonce jsem myslela, že jsem odhadla konec knihy, že doopravdy Americu pošlou domů a o to víc mě závěr překvapil.

16.06.2020 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

(SPOILER) Pokračování mě též velmi oslovilo a zaujalo, vždy když jsem čekala, že se stane něco naprosto zřejmeho, tak děj překvapil a do konce jsem nevěděla, co čekat. Nečekaný zvraty v průběhu celého příběhu. Opět přečteno jedním dechem.
*spoiler: Chování prince mě v některých situacích vážně štve a jako vážně Celestou? To zklamalo nejvíc!
Aspen mě štve celou knihu stejně jako v prvni knize na konci. Stále od něj očekávám nějaký podraz nebo zradu a na druhou stranu nechápu, co na něm stále America vidí. Prostě by se na něj konečně měla vykašlat!

16.06.2020 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Před několika lety jsem se bavila o této knize s několika lidma a měla jsem to na seznamu svých knih, co chci jednou přečíst. Z nějakého nevysvětlitelného důvodu jsem to neustále odkládala a pomalu i zapomněla, dokud na mě nevyskočila reklama na jinou knihu od autorky.
Čekala jsem tuctový dívčí román, ale očekávání bylo naprosto chybné. Kniha mě naprosto dostala a vtáhla do děje, že jsem nepřestala číst dokud jsem se nedostala na konec. Takže jdeme na druhou část a jsem jediná koho štve Aspen?

15.06.2020 4 z 5

Miluju! Tuto knihu mám doma již roky a je to jedna z těch ke kterým se ráda vracím. Člověk se u toho pobaví a uvolní. Má to skvělou myšlenku a originální nápady.

15.06.2020 5 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Velmi zajímavé dokreslení postav z předchozích dílů série After. Nadšeně přečteno během dvou dnů. Trochu obtížné se občas zorientovat v jaké době příběhu zrovna jsme. Jinak mě kniha velmi bavila a příběh z pohledu Hadrina byl zajímavý.

13.06.2020 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Druhý díl, opět shltnutý za jeden den. Krásné navázání, propojení postav z prvního dílu. Stále skvělá odpočinková věc.

09.03.2020 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Taková lehká oddechovka, kterou jsem přečetla během 1 dne a jedním dechem. :) Něco nenáročného, v podstatě odhadnutelného, ale i tak se to dobře četlo.

09.03.2020 3 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Další skvělé příběhy o Geraltovi. Už se těším na další knihu. Kniha se dobře čte a vtáhne vás do děje.

01.03.2020 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Zaklínače jsem si chtěla přečíst delší dobu a musím říct, že první kniha ne naprosto oslovila. Nechybí napětí, vtip a celkově se kniha čte dobře. Tak a jdeme na další díl :)

31.01.2020 4 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Rozhodně lepší než první díl, kniha dostává zajímavý spád a už se těším na další díl.

17.01.2020 3 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Velmi pěkný a poutavý příběh. Četlo se to dobře. Přijde mi, že kniha trochu vybočuje stylem psaní, než ostatní od pana Kotlety.

18.10.2019 4 z 5

Quantum Break - Nulový stav Quantum Break - Nulový stav Cam Rogers

Upřímně nevím, co k téhle knize napsat, protože jsem to ještě plně nevstřebala. Kniha mě zaujala podle obalu a popisu v knihkupectví a odnesla jsem si ji domů. Nevěděla jsem o ní nic a ani jsem neměla představu, že je nějaká taková hra. Začala jsem číst a úplně mě to vtáhlo. Kniha se četla krásně a oceňuji jazykovou stránku a i poznámky redaktora, protože některé odkazy z knihy člověk prostě nezná. Byla jsem doopravdy začtená a od půlky knihy jsem přemýšlela, jak to sakra dopadne! Občas bylo těžší se zorientovat v čase, ale vše do sebe začalo zapadat jako puzzle. Třeba se dočkáme i pokračování. :)

11.10.2019 4 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Musím říct, že poslední (přeložený) díl doopravdy nezklamal. Všechny postavy jsou bomba a i vzajemna spolupráce. A závěr? Luxusni!! Kdybych nevěděla, že jsou další díly v Aj, tak bych to brala i za surový konec :) takže uvidím, kam mě zavede pokračování v angličtině :)

26.07.2019 4 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Další úžasné pokračování a už se nemůžu dočkat dalších dílů, akorát budu muset číst v angličtině, ale zajímá mě konec :)

24.07.2019 4 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Přečteno jedním dechem během jednoho dne. A doopravdy se to čím dál tím víc zamotává, doopravdy se těším na pokračování a na poslední dva díly série. Dobře se to četlo, neztracelo to šmrnc a vyvstalo plno otázek. Jedem dál!

19.05.2019 4 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Na příběh o Salvatorovi jsem se doopravdy těšila. Doopravdy to stalo za to, skvělé pokračování, které neztrácí tu správnou jiskru a už se nemůžu dočkat na vyvrcholení celé série!! A vzhůru na další díl, o Cainovi? Uvidíme! Už se těším!

19.05.2019 4 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Skvěle pokračování! Člověk by se bál, že to upadne do stereotypu a stane se to monotónní, ale to není případ tohohle příběhu. Přečetla jsem ho jedním dechem a už se těším na další díl a na to, co se z toho vyvrbí.

07.05.2019 4 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Skvěle to graduje, příběh je stále poutavý a zajímavý. Člověk by se bál, že to bude furt stejný, ale ne! Každá kniha se liší od předchozí a jsou skvěle provázány s předchozími. Další poutavé a skvělé čtení.

03.05.2019 4 z 5