avalonek Online avalonek komentáře u knih

Havran Havran David Gemmell

Další úplně úžasné čtení,které mi vykouzlilo úsměv na rtech a taky pár slziček..Zatím každé dílo od autora je naprosto luxusní čtení. Už se těším na další ..

31.07.2021 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Celkem dobré..

20.07.2021 3 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Sáhla jsem vedle a nebo jsem na to neměla náladu a nebo jsem prostě jen stará koza:-)Přečten jeden díl a do dalších se ani pouštět nebudu..Pro mě zbytečný čas

12.07.2021 2 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Tak tohle už mě tolik nenadchlo..Druhý díl byl prostě nej..

02.07.2021 3 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Na to,že autorka není úplně tak má oblíbená a beru ji tedy s rezervou,tak tohle jsem si opravdu užila,více než první díl..Hlavní dvojice byla perfektně sladěná a moc jsem si užila to jiskření a humor co v knize panoval.. Krása

24.06.2021 4 z 5

Kluzký Kluzký Pavel Korněv

Stálo to za to,už se těším na další díly

20.06.2021 4 z 5

Půlnoční sokol Půlnoční sokol David Gemmell

Chybělo mi těch 20let,které uběhli a nevíme nic,co se stalo mezi tím.Ale to tam ve své podstatě nebylo vůbec důležité a celý příběh byl zase moc krásný a smutný..Já jsem si to velice užívala a myslím,že mám dalšího oblíbeného autora.

09.06.2021 5 z 5

Meč v bouři Meč v bouři David Gemmell

Tak tohle bylo pro mě naprosté překvapení a hrozně se mi to líbilo..Do nové čtečky jsem dostala stažených pár knih a zatím si je strašně užívám..Snad budou všechny díly tak dobře jako ten první

26.05.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Autorka je má oblíbená,ale tohle bylo takové slabé,tuctové..Ale i tak celkem dobré

06.05.2021 3 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Člověk vidí životy lidí v knize ze všech úhlů a lépe pochopí proč někdo udělal tohle a nebo tamto.Jednou jsem fandila tomu a pak zase někomu jinému,celkem mě ta kniha chytla.

04.05.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak tohle,tohle byla úplná pecka.Bylo to žhavý,vtipný,úžasný a mohla bych se tu rozplývat klidně celý den.Bylo to proste dokonalý

04.05.2021 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Hezké to bylo,něco jako romány od Jojo Moesové..Chviličku mi tedy trvalo,než mě to chytlo,ale nakonec velice hezké a také smutné..

23.04.2021 4 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Další díl,a musím říct,že velice povedený..Vyloženě jsem si to užila.Jen tak dál.

17.04.2021 5 z 5

Nádherný anjel Nádherný anjel Johanna Lindsey

Miluju její knihy,ale tady to trošku vázlo.Pak to bylo samé utíkání,hádání atd..Ale nakonec jako vždy to dopadlo krásně a to je to nejdůležitější.

13.04.2021 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Hezké čtení,má vše,co od života můžeme čekat,ale nemám ráda nedokončené příběhy,takže kdybych se o každém dozvěděla,jak to dopadlo,byla bych nadšenější.

09.04.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Krásné čtení,sice bylo trošku těžší představit si Simona,tak jak je popisován v knize po shlédnutí seriálu,ale nakonec to šlo a moc jsem si to užila.Těším se na další díly.

09.04.2021 5 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

No,co na to říct.Chvilku to byla nuda,pak to zase šlo..Zajímavé osudy 5 lidí,kteří všichni řeší nějaké své problémy a mi vidíme,jak se s nimi dokáží vypořádat..Ale takový průměr

01.04.2021 3 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Lisa je mistryní svého oboru..Toto čtení bylo krásné,milé a velice příjemné..Jsem šťastná,že mám šanci mít tyto knihy ve své knihovně..A je vidět,že lásce se nedá utéct,když si vás najde,jen tak vás nepustí...

23.03.2021 5 z 5

Můj přítel deníček a sklenička Můj přítel deníček a sklenička Danka Šárková

Tohle byla.takova celkem milá jednohubka..Jednoduché čtení,ale celkem vtipné

21.03.2021 3 z 5

Ohne v zime Ohne v zime Johanna Lindsey

Dokonalá krása..Úžasné čtení a teď už je dokázat knihu sehnat do vlastní knihovny..

21.03.2021 5 z 5