Nádherný anjel

Nádherný anjel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35787/bmid_nadherny-anjel-7ay-35787.jpg 4 35 2

Glorious Angel série

Angela Sherringtonová, krásna dcéra chudobného farmára z Alabamy, sníva o nemožnom – o láske temperamentného dediča rodinného sídla Zlaté duby Bradforda Maitlanda. V spálni istého luxusného verejného domu sa jej želanie stáva skutočnosťou. V náručí pyšného, mocného muža, po ktorom vždy túžila, konečne spoznáva, čo znamená vzrušenie a extáza. No škandál a šokujúce rodinné tajomstvo ohrozuje zakázanú lásku. Zachrániť ju môžu len vtedy, ak v srdciach ostanú verní vášni, akú zažijú len raz za život, a ktorej sa nedokážu zriecť.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Glorious Angel , 1982

avalonek
13.04.2021 4 z 5

Miluju její knihy,ale tady to trošku vázlo.Pak to bylo samé utíkání,hádání atd..Ale nakonec jako vždy to dopadlo krásně a to je to nejdůležitější.

havrmoni
24.07.2017 5 z 5

Když příběh začíná je hrdince 14 let. Během dospívání se musí vyrovnàvat s chudobou,válkou severu proti jihu a jinými nástrahamy osudu než dojde ke štěstí. Hrdinka byla sympatická,hrdina vznětlivý. Hezky se to četlo a musím říct,že se mi to moc líbilo. A taky se mi mooooc :))) líbil Hank, který je hrdinou v dalším díle. Doufàm,že nezklame.

romance

Johanna Lindsey