Ashlee7 Ashlee7 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavé až do konce.. I když pravda, takhle jsem si ten konec úplně nepředstavovala...

02.07.2023 5 z 5

Amy, má dcera Amy, má dcera Mitch Winehouse

Báječná knížka.. Nelze snad ani popsat slovy, jak moc jsem z knihy nadšená.. stejně tak nelze popsat slovy, jak miluji písně Amy. Bude moc a moc chybět..

09.07.2013 5 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Miluju malého Andrejka... Ty jeho otázky byly příjemným zpestřením v knize.. :) Neměly chybu. :)

22.06.2014 4 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Perfektní knížka.. :) Doslova jsem ji slupla jako malinu. :)

21.01.2013 5 z 5

Značka: Šílená se závazky Značka: Šílená se závazky Annie Downey

Knizku jsem precetla jednim dechem, doporucuji, bavila me od zacatku az do sameho konce...

18.08.2012 3 z 5

Ja ti to vrátim Ja ti to vrátim Vita Jamborová

Knihu jsem doslova slupla jak malinu za jeden jediný večer. :) Krásně čtivá, napínává knížka, prostě chcete vědět, jak to dopadne a nedá vám to. :)

21.06.2023 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Série padesát odstínů mě začíná bavit s každou kapitulou čím dál tím víc.. :)

21.04.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi čtivá knížka.. Jen je mi líto, že skončila tak moc rychle. Uvítala bych větší rozepsání a podrobnější popsání určitých situací. Uteklo mi to čtení prostě příliš rychle. :)

24.02.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Božsky dobrá kniha. (y)

06.02.2014 4 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Kniha, kterou doporučuji přečíst všem. Kniha, která skrývá mnohá poučení. Poučení, které bychom si měli uvědomit všichni, jelikož určité věci, si mnozí z nás neuvědomují a berou je jako samozřejmost.. Knihu oceňuji nejvyšším ohodnocením, protože z téhle knihy, jsem si vzala opravdu hodně..

27.09.2013 5 z 5

Ve stínu sestry Ve stínu sestry Jane Fallon

Kniha se mi velmi líbila, oceňuji hlavně to, že jsem do poslední chvíle nevěděla, jak kniha skončí. :)

06.09.2013 4 z 5

Pomsta: Někdy lítost nestačí Pomsta: Někdy lítost nestačí Elizabeth Miles

Vcelku čtivá knížka, ale konec mě zklamal.. :(

16.05.2013 3 z 5

Veselý večírek Veselý večírek Patricia Scanlan

Hodně dlouho jsem čekala, než se konečně začne něco dít a ke knize jsem se bohužel musela trochu nutit.. :(

17.01.2013 2 z 5

Princeznám sluší růžová Princeznám sluší růžová Meg Cabot

Perfektní.. Meg Cabot prostě zbožňuji.. když je knížka dobrá, je jedno jaký je to žánr.. a její knihy.. budu milovat prostě pořád..

28.10.2012 5 z 5

Milníky na mé cestě Milníky na mé cestě Miley Cyrus

Zajímavá knížka, doporučuji přečíst a to nejen těm, co mají Miley rádi.. Doporučuji ji přečíst i všem ostatním... =)

18.08.2012 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Velmi čtivá knížka, konec mě překvapil. Doporučuji přečíst. :)

03.10.2023

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Hodnotím kladně hlavně styl, jakým je kniha napsána.. Velmi dobře se četla. : ) Ze začátku jsem byla nedůvěřivá, ale příjemně překvapila. :)

29.07.2015 4 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Zajímavé opravdu od začátku až do konce..

03.09.2014 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Hezká knížka, kterou jsem musela číst každou volnou chvilku. :)

26.05.2014 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Jen málo které knize uděluji plný počet hvězdiček.. Zde jsem nemohla jinak. Velmi silný příběh, který ve mě zůstane. Na tuto knihu určitě nezapomenu.

01.03.2014 5 z 5