Veselý večírek

Veselý večírek https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108451/vesely-vecirek-108451.jpg 4 22 6

Román pro ženy o krachu dvacetiletého manželství, kdy matka dvou synů musí najít novou životní náplň a vyrovnat se s manželovou nevěrou. Čtyřicetiletá hrdinka zdrceně zjišťuje, že její manžel si našel mladší a krásnější ženu, ale na rozvod nemyslí. Tato situace jí připadá neudržitelná, po počátečním šoku si najde zaměstnání, které ji baví a trvá na rozvodu. Nový život a získaná nezávislost se jí brzy zalíbí, zvláště když získá řadu nových přátel a manžela, který by se rád vrátil, definitivně odmítne, protože si naplno uvědomila jeho sobectví. Dokáže ale na něho myslet bez původní zahořklosti a nenávisti.... celý text

martiline
13.06.2022 5 z 5

Kniha se mi doslova četla "sama" ... odvíjela se přede mnou jako film o několika postavách, které jsem díky jejich vlastnímu pohledu v jádru poznala.
Vím, že konec byl předvídatelný už od první stránky. Přesto jsem si celé čtení užívala.
Když se sesype do té doby klidný život a pevné manželství ... jeví se zpočátku vše jako katastrofa. A člověk musí řešit, musí se s tím nějak srovnat ... a musí jít dál. Musí prostě začít žít. Teprve za čas přijde chvíle, kdy cítíme i vděčnost za to, co se nám událo ...

zdehan
14.11.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila je dobře napsaná.

sabca
04.11.2017 4 z 5

Román o ženě, kterou opustí manžel kvůli mladší milence. Franceska se s touto situací postupně vyrovnává a snaží se začít nový na nikom nezávislý život, což se jí celkem dobře daří. Je to pěkné čtení pro ženy a můžu doporučit

Leniiis
01.12.2014 3 z 5

Normální knížka u které člověk nemusí ani malinko přemýšlet. Mě tam chyběla nějaká pořádná zápletka, ta byla jen na začátku knížky snad a pak jsem marně hledala pointu toho, proč se to tak táhne a vázne to. Průměr.

Ashlee7
17.01.2013 2 z 5

Hodně dlouho jsem čekala, než se konečně začne něco dít a ke knize jsem se bohužel musela trochu nutit.. :(

isobel2000
25.08.2012 5 z 5